Pár slov úvodem

30. května 2007 v 11:07 | Fomalhaut |  Informace
Hraní WoW se věnuji už téměř dva roky. Nejdřív jsem si myslela, že to bude to samé, jako s jinými počítačovými hrami - chvilku mě to chytne, strávím nad tím veškerý volný čas a pak mě to omrzí a poletí to "do šuplíku", kde to zůstane zapomenuté na x let. Jenže u WoW to tak nebylo...
Začala jsem hrát se svým bývalým přítelem na jednom free serveru. Ten šel brzy do rekonstrukce, tak jsem prošla asi tři další servery, až jsem skončila na rumunském, kde jsem poznala svého současného přítele. Byl to fajn server a prošla jsem si tam asi třemi aktualizacemi, kde vždycky smazali postavu a musela jsem si udělat novou. Jenže jak to tak na free serverech bývá, půlka věcí tam nefungovala a já se čím dál tím častěji začala zabývat myšlenkou, že bych zkusila originál. Sice jsou tam poplatky, ale když mě to pořád bavilo, rozhodla jsem se, že je obětuju. Na originálu hraju od loňského června a už bych neměnila.
V současnosti mám 20 postav, jednu - hlavní - night elf druidku na lvl 65 (konečně jsem se dokopala v dubnu zakoupit expanzi The Burning Crusade, takže jsem mohla směle vykročit směr lvl 70), tři postavy 40-50 a zbytek malých, 15-40. Vyzkoušela jsem všechny rasy a povolání i profese, teď zkouším jednu night elf hunterku levelit co nejrychleji jsem schopná.
Tento blog jsem se rozhodla založit proto, že za ty dva roky hraní se mi shromáždila spousta materiálů, všechno ale v angličtině. Legendy, questy, strategie a v neposlední řadě i moje zkušenosti. Chci důrazně upozornit, že se většinou bude jednat o materiály převzaté a přeložené ze zahraničních stránek - vždy s citací příslušné stránky - a jen zlomek bude přímo z mé hlavy, zamýšlím ke strategiím apod. připojovat své zkušenosti, komentáře atd. Tyto stránky nedělám za účelem kradení materiálů, ale zpřístupnění anglických textů hráčům s malou nebo nulovou znalostí angličtiny.
Zároveň se omlouvám, že nemám velké časové možnosti, takže tento blog bude pravidelně nepravidelný občasník jedné WoW nadšenkyně.
Doufám, že se vám tu bude líbit a snad tu naleznete časem i ledacos užitečného. Vítám komentáře dalších hráčů, jejich zkušenosti a názory. Nechutný spam budu vyhazovat.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Jak často hrajete WoW?

Každý den 56.5% (13)
2-3x týdně 26.1% (6)
Jednou za týden 0% (0)
2-3x za měsíc 4.3% (1)
Jednou za měsíc 8.7% (2)
Méně 4.3% (1)

Komentáře

1 Sargerasss Sargerasss | E-mail | Web | 20. dubna 2010 v 16:50 | Reagovat

Ahoj

Jsem vrchní správce webu www.warcrafthelp.mzf.cz . Již nás na něm dělá pět a za měsíc existence nám na stránky přišlo již 5300 návštěvníků, což je něco přes 1000 týdně. Udělali jsem si dobrou reklamu u našich partnerů ( mezi ně patří například www.mmoshop.cz ) a návštěvníci se hrnou. Právě rošiřujeme náš team, a  velice nás zaujali tvé stránky. Proto se Tě ptáme, zda-li bys nechtěla makat na našem webu. Na 5 června 2010 plánujeme zakoupení domény www.wowhelp.cz a převést články na ní.
Pokud máš zájem, napiš...

WarCraftHelp Nábor

2 Fomalhaut Fomalhaut | 25. dubna 2010 v 23:07 | Reagovat

[1]: Ahoj, díky za nabídku, ale sám vidíš, jak to tady vedu - s hroznýma mezerama v přidávání článků - ne že bych neměla materiál a nápady, ale není tolik času a občas ani moc chuť. Takže se obávám, že bych vám k ničemu moc nebyla. Pokud chceš, klidně články odtud použij a přihoď tam k nim odkaz sem a bude to v pohodě :)

3 WWW.PSYCHO-PROJECT.EU WWW.PSYCHO-PROJECT.EU | Web | 30. května 2016 v 10:31 | Reagovat

HTTP://WOW.PSYCHO-PROJECT.EU

Popis serveru
-- 15 Vlastních Dungeonů upravených na High Fun
-- Vlastní itemy dropy ve všech dungeonech
-- Spousty úkolů a daily questy
-- Eventy a odměny každý den (průměr 21 eventů/denně)
-- Hopsa úkoly za skákačky
-- Každý den eventy
-- Battlegroundy a vlastní upravy spellů i talentů.
-- Ochotný a aktivní GM team
-- PvP ranky funkční
-- COOL NPCs - Transmogrification, Enchanter, Barber(Kadeřník),Morpher (500+morphs)
-- Antihack(Warden + Passiv), Anti-Wpe, Anti-Spam, Anti-Farming
-- Zrušená macro bugy oproti jinym Fun serverům
-- Portér po celém serveru a ke questům
-- Wipe na serveru nikdy nebude, pokud pojede server samozřejmě.
-- Custom TRANSMOGRIFIER (1000ce itemů na změnu vzhledu dle libosti)
-- Custom MORPHER (1500 morphů) lze je nastavit i jako permanentní vzhled
-- Arena Itemy, PvP itemy, PvE itemy, Event Itemy, Legendary Q itemy, Custom itemy s custom designy

-- Fungujeme již od roku 2009
-- Denně nové itemy, úkoly
-- Uptime průměr 6dní (občas noční restart pro úpravy a doplňky do hry)

Web - Account a VIP Manager, Reset hesla, online hráči, uptime, Armory, PsychoHead ( Wowhead našeho serveru), Ban checker, Userbar, Guildy, Top 100 players a jine

Trestáme převážně jen hackery, jinak mírné tresty. Samozřejmě server má určitá pravidla.

Čím více hráčů online, tím více možností. Větší komunita - více pro server -> větší zábavě

Těšíme se na Vás Team Psycho-Project.eu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama