The Deadmines (DM)

31. května 2007 v 15:33 | Fomalhaut |  Instance
The Deadmines jsou tvořeny vykopanými tunely pod Westfallem a severozápadním koncem Stranglethorn Vale. Je to první instance, do které hráči Alliance míří (lvl cca 17-26). Najdete v ní především humanoidy, členy populárního gangu Defias Brotherhood. Hlavní vchod je ve vesnici Moonbrook v jihovýchodním Westfallu. Jednou výhodou téhle instance je, že po jejím dokončení nemusíte použít hearthstone, ale můžete celkem pohodlně vyjít zadním východem v západní části Dagger Hills, blízko moře. V Deadmines se setkáte s vůdcem Defiasů, Edwinem VanCleefem (poslední boss).

Historie
Během První války se do nebezpečných Deadmines odvážil Lord Lothar, kterého tam vedlo poslání získat Tome of Divinity. Ačkoliv byl zajat skupinou ogrů a 20 měsíců držen v zajetí, nakonec byl zachráněn a svou misi úspěšně dokončil. Do chodeb pod Deadmines také uprchla Blackhandova dcera Griselda s ogrem jménem Turok. Oba byli ale přemoženi orky.

Deadmines byly kdysi největším zlatodolem v zemi lidí. Když během První války Horda přepadla Stormwind, byl tento důl opuštěn a ponechán v zapomnění. V současnosti je osídlený gangem Defias Brotherhood a říká se, že tento gang potají pracuje na něčem velice tajném, ale hrozivém, dokonce si prý najal na pomoc chytré gobliny, známé svými schopnostmi zkonstruovat ledacos.


Questy
K mání jsou questy pouze pro Allianci, pokud je mi známo, Horda tu žádné nemá (ne, že by sem nemohla jít, ale je jí to celkem houby platné).
Začnu dvěma questy, které mnoho skupin, jdoucích do Deadmines, nemá. Nevím, jestli o nich prostě nevědí, nebo jestli jim nestojí za to. Podle mého názoru to zase není tak velká zacházka (oba jsou v jedné z větví Deadmines než se projde portálem do vlastní instance) a za ty XP to stojí. Tyto questy se jmenují Collecting Memories a Oh, Brother... Oba dostanete od chlápka jménem Wilder Thistlenettle, který sídlí v Dwarven District (mám nutkání tomu říkat trpasličí čtvrť :D) ve Stormwindu (tuším, že v hospodě, jestli si to dobře pamatuju).
Hlavním questem pro tuto instanci je řetězec s názvem The Defias Brotherhood, který začíná v Sentinel Hillu u věže - stojí tam Gryan Stoutmantle, patřící k domobraně (the People's Militia). Tento quest doporučuji začít co nejdřív (jakmile vám ho dají, myslím, že tak na 14-15 lvl), ze začátku není těžký, je to hodně lítání s dopisy. Má sedm částí, z nichž poslední splníte právě zabitím posledního bosse Edwina VanCleefa.
V Sentinel Hillu získáte i další quest, Red Silk Bandanas, ale musíte pro něj vylézt nahoru na věž. Tam stojí dáma jménem Scout Riell, která vám ho dá, když budete hodní (respektive když budete mít správný level, asi tak 17).
Pokud máte cestu do Ironforge, můžete si tam vzít quest Speak with Shoni, dá vám ho Gnoam, nacházející se v Tinker Town (tam, kde vylezete z podzemky). Zmíněná Shoni the Shilent obývá Dwarven District ve Stormwindu a dá vám quest Underground Assault, kterým vás pošle do Deadmines.
Pokud nejste paladin, tak pro vás questy právě skončily. Pokud jste, čtěte dál. V Ironforge získáte quest od muže jménem Jordan Stilwell, ale musíte pro něj až před brány města. Quest se jmenuje The Test of Righteousness a půjde v něm o to přinést cosi z Deadmines.

Co ještě v Deadmines najdete
Jelikož Deadmines sloužily jako doly, tak tam najdete spoustu mědi (copper ore), cínu (tin ore) a nějaké to stříbro (silver ore). Z humanoidů pak nafarmíte slušné množství linen cloth a wool cloth.

Potvory
Kromě již zmíněných humanoidů z řad Defiasů, kterých je tam nepočítaně, se tu setkáte s několika gobliny a jejich mechanickými hračičkami (které ale dokážou být pěkně nepříjemné a zařídit vám výmaz). Pokud půjdete do "nemrtvé" větve pro první dva questy, připravte se na spoustu kostlivců a ghúlů. Sem tam se najde nějaký ten ohnivý elementál a u pirátů na vás budou útočit dokonce i jejich papoušci (můžete také nějakého získat). Doly jsou samozřejmě plné krys, které na vás ale útočit nebudou :D
A jako třešnička na dortu je tam jeden murloc, jeden ogre a jeden tauren (ne, nepočítám Hordu, kterou můžete potkat před portálem).

Bossové a mini-bossové
1) Marisa du'Paige:
mini-boss, nacházející se ještě před portálem do instance, dropne buď boty nebo košili, obojí CLOTH.
2) Brainwashed Noble: tohoto mini-bosse najdete také před portálem (ale zalezlého v jedné chodbě), čekat od něj můžete buď pásek - CLOTH - nebo hůl (staff).
3) Foreman Thistlenettle: mini-boss v "nemrtvé" větvi. Kromě odznaku pro quest Oh, brother... dropne buď boty (CLOTH), kalhoty (MAIL) nebo rukavice (LEATHER).
4) Rhahk'Zor : boss (ogre), dropne buď modrou 2H sekeru nebo 2H palici, která byla dříve bílá, ale po novém patchi ji změnili na modrou.
5) Miner Johnson: tzv. "rare spawn", tzn. ne vždy tam bude (upřímně, já si nevzpomínám, že bych ho tam někdy potkala). Měl by dropnout buď štít nebo plášť, obojí modré. EDIT: tak Johnson přece jenom existuje, jednou se mi ho tam povedlo načapat:
6) Sneed's Shredder + Sneed : boss, šance na 2H sekeru, jinak se můžete radovat buď z rukavic (CLOTH) nebo 1H meče nebo dýky. Před patchem byla modrá jenom sekera, ostatní bylo zelené a dýka dokonce bílá. Po patchi je vše modré. Můžete počítat také s věcí na splnění questu Underground Assault.
7) Gilnid :
boss, šance na modrý prsten, ale častěji padnou kalhoty (LEATHER), teď už také modré.
8) Mr. Smite : mini-boss (murloc), po kterém touží nejvíc mágové a warlockové, a to kvůli modré hůlce (wand), někdy se ale nezadaří a padne 1H palice. Občas se od něj dočkáte i siamské kočičky (padne Cat carrier, na kterou když kliknete pravým myšítkem, tak máte mazlíčka - siamskou kočku).
10) Captain Greenskin: boss, šance na modrou hůl (staff) nebo kopí, častěji se od něj ale dočkáte pásku (LEATHER) do sady Defias Leather.
11) Edwin VanCleef : ten, kvůli kterému sem hlavně jdete - poslední boss. Všechno, co z něj padá, je modré, a je to buď plášť, košile (LEATHER nebo CLOTH) nebo 1H meč. Potom z něj vypadne hlava na quest a ještě dopis. Tímto dopisem začíná quest The Unsent Letter, který je vlastně prequestem k zabití jednoho bosse ve Stockade (i tam jsou nalezlí Defiasové, ale o tom jinde).

Poznámky
- pokud někdo hledá skupinu do DM, jedná se nejspíš o Deadmines, pokud není uvedeno např. DM east, v tom případě by šlo o Dire Maul. Obě instance se totiž zkracují jako DM. Také se dívejte na lvl hledače, hráč na lvl 59 nebude asi hledat skupinu do Deadmines...
- do Deadmines můžete vstoupit už na lvl 10, ale nechtějte vědět, jak to s vámi dopadne, protože potvory jsou tam lvl 16-22 elite (alespoň teď, po patchi, uvnitř instance).
- říká se, že v Deadmines je jakési tajné místo, na které ale když se dostanete, tak vám zabanují účet, takže ani nechtějte vědět, kudy se tam jde (ne, že bych tam někdy byla, ale na netu se prý najde návod, jak se tam dostat, s doporučením, aby to nikdo nezkoušel).
- není divné, že do dolů zelezete v Moobrooku, jdete celou dobu podzemím, ale z instance vylezete v kopcích NAD Moonbrookem?
- důkaz, že VanCleef opravdu chtěl vyjet s lodí na Stormwind, můžete najít v severozápadním STV, přesněji severně od malého ostrůvku Yojamba. Je odtamtud vidět obrovská vodní brána, která vede právě k dokům uvnitř Deadmines. Bohužel tuto bránu nemůžete použít ani pro vstup, ani pro opuštění instance.
(zdroj: http://www.wowwiki.com/Deadmines, http://www.worldofwarcraft.com/info/basics/worlddungeons.html)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 WWW.PSYCHO-PROJECT.EU WWW.PSYCHO-PROJECT.EU | Web | 30. května 2016 v 10:19 | Reagovat

HTTP://WOW.PSYCHO-PROJECT.EU

Popis serveru
-- 15 Vlastních Dungeonů upravených na High Fun
-- Vlastní itemy dropy ve všech dungeonech
-- Spousty úkolů a daily questy
-- Eventy a odměny každý den (průměr 21 eventů/denně)
-- Hopsa úkoly za skákačky
-- Každý den eventy
-- Battlegroundy a vlastní upravy spellů i talentů.
-- Ochotný a aktivní GM team
-- PvP ranky funkční
-- COOL NPCs - Transmogrification, Enchanter, Barber(Kadeřník),Morpher (500+morphs)
-- Antihack(Warden + Passiv), Anti-Wpe, Anti-Spam, Anti-Farming
-- Zrušená macro bugy oproti jinym Fun serverům
-- Portér po celém serveru a ke questům
-- Wipe na serveru nikdy nebude, pokud pojede server samozřejmě.
-- Custom TRANSMOGRIFIER (1000ce itemů na změnu vzhledu dle libosti)
-- Custom MORPHER (1500 morphů) lze je nastavit i jako permanentní vzhled
-- Arena Itemy, PvP itemy, PvE itemy, Event Itemy, Legendary Q itemy, Custom itemy s custom designy

-- Fungujeme již od roku 2009
-- Denně nové itemy, úkoly
-- Uptime průměr 6dní (občas noční restart pro úpravy a doplňky do hry)

Web - Account a VIP Manager, Reset hesla, online hráči, uptime, Armory, PsychoHead ( Wowhead našeho serveru), Ban checker, Userbar, Guildy, Top 100 players a jine

Trestáme převážně jen hackery, jinak mírné tresty. Samozřejmě server má určitá pravidla.

Čím více hráčů online, tím více možností. Větší komunita - více pro server -> větší zábavě

Těšíme se na Vás Team Psycho-Project.eu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama