Alliance, lvl 35-37 (orig. Jame)

12. června 2007 v 16:57 | Fomalhaut |  Leveling
Po nějaké době (jak jsem stíhala hrát) je tu další část Jameho průvodce pro Allianci. Tentokrát to bude cesta ze Southshore do Desolace.

level 35
Začneme krocením murloků!
Krok 1:
Murloci jsou hned napravo od vesnice, Western Shore. Zabijte 10x Tidehunter a 10x Oracle.
Krok 2:
Odevzdejte quest a vezměte si ten následující. Vraťte se na pobřeží a zabíjejte murloky tak dlouho, dokud nemáte 10x Murloc Head.
Krok 3: Odevzdejte quest a vezměte si následující. Promluvte s Marshalem Redpathem v Southshore, vezměte si další quest a vraťte se k Farrenovi. Dostanete quest Stormwind Ho! Prodejte, co nepotřebujete a opravte se (za domem vedle hospody).
Krok 4:
A je čas na nagy. Ty, co potřebujete, jsou na Eastern Shore, blízko vesnice. Zabijte 10x Daggerspine Shorehunter a 10x Daggerspine Siren, vraťte se do Southshore k Farrenovi a vezměte si další quest, Reassignment.
Krok 5:
Přepravte se gryfem do Refugee Pointe v Arathi Highlands a vezměte si quest Worth Its Weight in Gold od Apprentice Kryten.
Krok 6:
Jděte na jihovýchod, až přijdete k farmě Go'Shek (60,53), tam najděte NPC jménem Quae, stojí nahoře nad severozápadním koncem farmy. Promluvte s ní a vezměte si další quest Hints of a New Plague?. Teď musíte najít a zabít Forsaken Courier a lootnout z něj A Sealed Folder. Kurýr se pohybuje po cestě mezi farmou a zdí, pod kterou vede cesta do Hillsbrad Foothills (chyba, kurýr jde až do Tarren Mill, já ho většinou potkávám kousek za odbočkou k Durnholde Keep) a je lvl 35 se čtyřmi bodyguardy. Musíte si najít způsob, jak zabít kurýra a lootnout obálku, protože na lvl 35 sami nezabijete pět nepřátel. (Buďte optimisti, pokud ho potkáte tam, co já, tak vás to v případě smrti hodí na hřbitov v Southshore a odtamtud stačíte doběhnout, než zabité tělo zmizí, důležité je zabít kurýra, než umřete :P) Každý si určitě najde způsob, jak ho zabít, jste-li warlock nebo hunter, zkuste poslat démonka/peta na kurýra, sundat ho rychle dolů a zatímco váš démonek/pet umírá proti zbývajícím čtyřem, lootněte a utečte (mně se s hunterem nepovedlo, nějakou nešikovností jsem na sebe přitáhla tři z těch čtyřech bodyguardů v okamžiku, kdy jsem předpokládala, že pet má aggro…), ale i ostatní by si měli poradit - použijte lektvary, priest/paladin bubliny atd. (můžete poslat taktiku).
Krok 7:
Jakmile máte, co potřebujete, vraťte se na farmu ke Quae a vezměte si další část questu (stále stejné jméno), teď musíte doprovodit Kinelory. Nechte ji jít vepředu a teprve, až na ni někdo zaútočí, jděte do boje. Nebojte se, ona tak snadno nezemře, je to druid, mění formu na medvědí, healuje se, takže se z ní ani moc nesnažte stáhnout aggro, mohli byste umřít (mému hunterovi umřel pet).
Krok 8:
Když je eskort quest hotový, znovu si promluvte s Quae a vezměte si od ní poslední část questu. Pak se vydejte jihozápadně od farmy k trollí vesnici (63,65). (Blbost, trollové jsou jihovýchodně od farmy.) Zabíjejte trolly, dokud nemáte 10x Witherbark Tusk, od Witherbark With Doktor lootnete 4x Witherbark Medicine Pouch a pak musíte do jeskyně (68,75), kde najdete Witherbark Shadow Hunter a lootnete Hunter Knife. (Obvykle to dropne hunter hned na kraji, ale tentokrát jsem vymlátila polovinu jeskyně, než jsem se dočkala.)
Krok 9:
Jakmile jste hotovi, běžte zpátky do Refugee Pointe a odevzdejte trollí quest. Použijte hearthstone/gryfa do Southshore a odevzdejte poslední část Hints of a New Plague u Phina Odelica. Prodejte, co nepotřebujete, a opravte se. (Někdy v této době už jsem byla s hunterem lvl 36.)
Krok 10:
Jděte na sever, sledujte cestu (severním směrem), až se dostanete do Alterac Mountains. Po pravé straně najdete Soferan's Naze (58,67), kde je tábor Syndicate. Vyčistěte ho a uprostřed tábora najdete na stole pergameny (Syndicate documents). Klikněte na ně pravým tlačítkem a dostanete dva questy, Encrypted Letter a Foreboding Plans. Pak se vydejte na severozápad směrem k zasněženým horám, kde najdete Crushridge Ogre, dropují Dirty Knucklebone, které potřebujete na quest. Pokud vám ogrové dojdou, můžete jít na jihozápad, kde najdete oblast jménem Corrahn's Dagger (47,76). Tam můžete zabíjet další Syndicate a také Mountain Lion a Hulking Mountain Lion. Odtamtud se můžete vracet k ogrům, kdykoliv se znovu objeví (Já jsem neměla s ogry problém, pořád jich tam bylo plno, a to tam ještě byli další dva hráči, kteří je zabíjeli.) Toto provozujte, dokud nemáte questy na Syndicate a ogry splněné. Pak pokračujte přes Corrahn's Dagger na západ do The Headland (38,55), kde najdete další lvy. Stále jděte na západ a zabíjejte lvy, až splníte i jejich quest. Teď už byste měli být blízko lvl 36, pokud ne, grinděte ogry/Syndicate, až jste asi 2 bary do lvl 36. (Jak už jsem psala, v této době jsem byla dávno lvl 36.)
Krok 11:
Zabočte na severozápad k Dalaranu, kde najdete arcimága Archmage Ansirem (18,78). Odevzdejte quest Magical Analysis a vezměte si další Ansirem's Key. Hearthstone do Southshore, nebo použijte vlastní nohy. V Southshore odevzdejte pět splněných questů a od Loremastera Dibbse si vezměte Letter to Stormpike. Další questy neberte. Gratulace k lvl 36.
level 36
Krok 1: Odleťte gryfem do Ironforge, jděte do Hall of Explorers (severovýchodně od gryfů) a od Roettena Stonehammera si vezměte quest Reclaimers' Business in Desolace. Také odevzdejte Letter to Stormpike u Prospectora Stormpike tamtéž, další neberte. Přesuňte se do hospody a udělejte si tam hearthstone.
Krok 2: Gryfem do Stormwindu (mně přijde rychlejší jet podzemkou), opravte se, prodejte, co nepotřebujete a naučte se nové dovednosti. Také odevzdejte Reassignment ve Stormwind Keep (72,16), kde čeká Major Samuelson.
Krok 3: Leťte do Booty Bay a odevzdejte quest Ansirem's Key v prvním patře hospody u Catelyn, vezměte si další "Pretty Boy" Duncan.
Krok 4:
Jeďte lodí do Ratchetu a pak jděte do Desolace. (Pokud už máte z dřívějška flight path ve Stonetalon Mountains, leťte tam a odtamtud kousek zpátky směrem k Mirkfallon Lake, až dojdete k odbočce do Charred Vale. Tamtudy projděte do Desolace, na lvl 36 už vás tam nic moc otravovat nebude. Pokud nemáte flight path, musíte západně přes Barrens - vyhněte se Crossroads, je to horďácké město - do Stonetalon Mountains - pozor, na konci cesty na západ je soutěska, kde jsou horďácké stráže, pokud na vás skočí, na PvE serveru vás to označí jako PvP, lepší je oběhnout je kolem hory na sever; pokračujte Stonetalon Mountains kolem Mirkfallon Lake až k odbočce do Charred Vale, projděte jím do Desolace.) V Desolace jděte do Nijel's Point a udělejte si tam flight path. Nijel's Point leží jihozápadně od vchodu do Desolace (67,16).
Vezměte následující questy:
- Centaur Bounty
- Valharriel's Search
- Reagents for Reclaimers Inc.
- Strange Alliance
- Down the Scarlet Path
- The Karnitol Shipwreck
Neberte quest Brutal Politics, protože jsme se rozhodli být přátelé s kentauřím kmenem Gelkis, což má za následek snižování reputace s kmenem Magram. Upřímně, je nám celkem jedno, jestli nás bude Magram nenávidět.
Okruh 1:
Krok 1: Začneme questem Reagents for Reclaimers, zabíjejte Hatefury Satyr v Sargeronu, jihovýchodně od Nijel's Point (75,20).
Krok 2:
Když máte 10x Hatefury Claw a 10x Hatefury Horn, jděte na západ, na místo, které leží severně od Thunder Axe Fortress (56,17), tam najděte spálenou karavanu. Hledejte Malem Chest, vypadá spíš jako krabice než truhla. Otevřete ji a přijměte další quest.
Krok 3:
Vraťte se do Nijel's Point a vezměte další quest. Také odevzdejte quest se satyry, ale neberte další, je to obrovská ztráta času. Prodejte nepotřebné a opravte se.
Krok 4:
Jděte na jihozápad, projděte kolem Thunder Axe Fortress, pak na západ směrem k moři, až uvidíte vysokou věž. Vedle věže (kousek dolů) stojí Azore Aldamort (38,27), který vám dá The Sceptre of Light.
Krok 5:
Odtamtud sejděte na pobřeží a jděte po něm jihozápadním směrem, měli byste vidět stožár potopené lodě. Karnitol's Chest je na tomto pobřeží (36,30), otevřete ji a přijměte další quest. Vpravo od truhly je černá kniha s názvem "Rackmore's Log". Klikněte na ni a dostanete quest Claim Rackmore's Treasure. Silver Key dostanete od Drysnap Pincer nebo Trawler. Gold Key od jakékoliv Slitherblade Naga. Trochu si zaplavte a zabíjejte Drysnap Pincer kolem potopené lodi, až dostanete klíč. Mělo by to být v průměru tak za 10 zabití. Potom dále na sever zabíjejte Siltherblade Naga, až dostanete druhý klíč, také by to mělo být asi 10 zabití. (Pozor, na pobřeží a v jeho okolí se občas vyskytuje elitní obr.)
Krok 6:
Jakmile máte oba klíče, vydejte se na východ do Thunder Axe Fortress. Vstupte dovnitř hlavní branou (56,30) a jděte zabít Seera (má jednoho strážce), je na vrcholu první strážní věže na levé straně za branou. Lootněte Sceptre of Light. Pak jděte do velké budovy a promluvte s Dalindou, vezměte další quest Search for Tyranis. Tyranis je v druhé budově (té menší), jihovýchodně od té hlavní. Zabijte ho a lootněte přívěšek. Vraťte se k Dalindě. Než s ní promluvíte, vyčistěte celou budovu. Poté, co s ní promluvíte, vydá se na cestu z pevnosti, doprovoďte ji a zajistěte její přežití. Pozor: Dalinda je jedna z těch hloupých NPC, které se nezastaví, když VY jste napadeni, takže ji nechte jít vepředu, aby ona byla první, na koho bude směřovat útok, a pak jí jen pomozte nepřátele zabít. Jakmile bude venku z pevnosti, zmizí a vy dostanete zprávu o kompletním questu. (Tady bych si dovolila nesouhlasit, pokud jste u Dalindy dostatečně blízko, vrátí se a pomůže vám, když jste napadeni.)
Krok 7:
Vraťte se do Nijel's Point, odevzdejte questy a přijměte The Karnitol Shipwreck. Prodejte a opravte se, další okruh bude dlouhý!
Okruh 2:
Krok 1: Jděte na jih, až narazíte na Kormek's Hut (62,38), vezměte quest Bone Collector od Bibbly Futzbuckle.
Krok 2: Pak zahněte na západ k velké věži a odevzdejte The Sceptre of Light, vezměte další Book of the Ancients.
Krok 3: Jděte severozápadně a doplavte k Ranazjar Isle (je to ten největší ostrov). Vyčistěte východní část ostrova, mezi stromem a bílou budovou byste měli najít truhlu, klikněte na ni a dokončete tím Claim Rackmore's Treasure.
Krok 4: Probojujte se nagami až k soše v severozápadní části ostrova (28,6), vyčistěte oblast kolem sochy, doplňte zdraví/manu a klikněte na sochu. Objeví se Lord Kragaru, lvl 38 naga. Zabijte ho a lootněte Book of the Ancients. Než půjdete, zabíjejte Slitherbrade Tidehunter a Slitherblade Sea Witch, dokud nedostanete Karnitol's Satchel. Zabere to průměrně 15 zabití, někdy méně, jindy více. (A pozor na toho elitního obra, i tady mě překvapil, je to pořád ten samý, pohybuje se mezi ostrovem a pobřežím, kousek po pobřeží a zase zpátky na ostrov.)
Krok 5: Doplavte zpátky k věži a odevzdejte quest.
Krok 6: Teď se vydejte jihovýchodně ke Kodo Graveyard (48,55). Seberte 10x Kodo Bones, pozor, když je seberete, v 50% případů se objeví lvl 37-38 Kodo Apparition a zaútočí na vás, tak nebuďte překvapeni. (Kterému mrtvému by se líbilo, kdyby mu na hřbitov vlítnul nějaký chuligán a začal se hrabat v jeho kostech, že…).
Krok 7: Jamile máte 10x Kodo Bones, běžte na východ, kde najdete Scrabblescrew Camp (60,61) a dostanete quest Kodo Roundup. Vraťte se na hřbitov a použijte Kombobulator Rod na Ancient/Aged/Dying Kodo. Jakmile máte jedno zkrocené, vraťte se s ním ke goblinovi, a pak klikněte pravým tlačítkem na zkrocené kodo. A znovu na hřbitov pro další kodo atd., až máte quest kompletní.
Krok 8: Když jste hotovi, jděte jihovýchodně do Magram Village (70,70) a zabíjejte kentaury, až budete mít friendly reputaci s Gelkis Centaur Clan (cca 50 zabití). Po tomto masakru byste měli mít 15x Centaur Ear, pokud ne, tak pokračujte v zabíjení.
Teď byste měli být lvl 37 (já byla už někde na půl cestě k 38, což mě ale stejně nezachránilo od pozdějšího grindění…). Pokud ne, zabíjejte kentaury, dokud nedosáhnete lvl 37.
(zdroj: http://www.wow-pro.com/node/600)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 WWW.PSYCHO-PROJECT.EU WWW.PSYCHO-PROJECT.EU | Web | 30. května 2016 v 10:22 | Reagovat

HTTP://WOW.PSYCHO-PROJECT.EU

Popis serveru
-- 15 Vlastních Dungeonů upravených na High Fun
-- Vlastní itemy dropy ve všech dungeonech
-- Spousty úkolů a daily questy
-- Eventy a odměny každý den (průměr 21 eventů/denně)
-- Hopsa úkoly za skákačky
-- Každý den eventy
-- Battlegroundy a vlastní upravy spellů i talentů.
-- Ochotný a aktivní GM team
-- PvP ranky funkční
-- COOL NPCs - Transmogrification, Enchanter, Barber(Kadeřník),Morpher (500+morphs)
-- Antihack(Warden + Passiv), Anti-Wpe, Anti-Spam, Anti-Farming
-- Zrušená macro bugy oproti jinym Fun serverům
-- Portér po celém serveru a ke questům
-- Wipe na serveru nikdy nebude, pokud pojede server samozřejmě.
-- Custom TRANSMOGRIFIER (1000ce itemů na změnu vzhledu dle libosti)
-- Custom MORPHER (1500 morphů) lze je nastavit i jako permanentní vzhled
-- Arena Itemy, PvP itemy, PvE itemy, Event Itemy, Legendary Q itemy, Custom itemy s custom designy

-- Fungujeme již od roku 2009
-- Denně nové itemy, úkoly
-- Uptime průměr 6dní (občas noční restart pro úpravy a doplňky do hry)

Web - Account a VIP Manager, Reset hesla, online hráči, uptime, Armory, PsychoHead ( Wowhead našeho serveru), Ban checker, Userbar, Guildy, Top 100 players a jine

Trestáme převážně jen hackery, jinak mírné tresty. Samozřejmě server má určitá pravidla.

Čím více hráčů online, tím více možností. Větší komunita - více pro server -> větší zábavě

Těšíme se na Vás Team Psycho-Project.eu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama