Alliance, lvl 37-40 (orig. Jame)

12. června 2007 v 17:16 | Fomalhaut |  Leveling
(Zatím) poslední část Jameho průvodce (nějak už nemám nervy prokousávat se grinděním, většinou teď dělám questy bez ohledu na to, který level mám být, ale to by zase ty moje komentáře nebyly tak úplně přesné, navíc po lvl 40 už to jde pomaleji). Ještě chvíli si pobudete v Desolace, a pak hurá do Badlands.

Level 37
Krok 9:
Jděte jihozápadně směrem k velkému oblouku (63,79) a zabijte 30x Undead Ravager. Pozor na Outcast Necromancer, přivolávají další kostlivce a bombardují vás shadowbolty.
Krok 10:
Od velkého oblouku běžte na západ, držte se poblíž hor, a dojdete do Gelkis Village. Tam zahněte na severozápad a najděte Uthek the Wise (36,79), odevzdejte quest a další neberte.
Krok 11:
Po cestě na východ/severovýchod dojděte ke Kormek's Hut (62,38) a odevzdejte Bone Collector.
Krok 12:
Na sever do Nijel's Point, odevzdejte všechny questy, co máte dodělané, a přijměte tyto: The Karnitol Shipwreck a Down the Scarlet Path.
Hearthstone do Ironforge, v Hall of Explorers odevzdejte The Karnitol Shipwreck.
Teď máte dvě možnosti:
1. Jděte do Scarlet Monastery. Ačkoliv instance zpomalí rychlost vašeho levelení, máte možnost se vybavit slušnějšími věcmi a XP není nejhorší, plus máte možnost udělat questy - hlavní už máte. Pokud se rozhodnete pro tuto variantu, přijměte v Hall of Explorers ještě Mythology of the Titans od Librarian Mae Paledust. Opravte se, prodejte atd., pak leťte do Southshore, odevzdejte quest Down the Scarlet Path a vezměte In the Name of the Light. Najděte další lidi do skupiny a vydejte se do Scarlet Monastery.
2. Vůbec se vám nechce do instance a/nebo nemůžete najít skupinu. V tom případě se vydáme do Badlands, ale počítejte s delším grindingem, protože ti, kteří půjdou do SM, budou už nejspíš na lvl 38, až skončí instanci. (Autor byl dokonce už prý na půl cesty k lvl 39.)
Level 38
Krok 1: Vyzvedněte si z banky (pokud už jste koupili) nebo kupte v AH (pokud jste ještě nekoupili) Patterned Bronze Bracers, Frost Oil a Gyrochronatom.
Krok 2: V Hall of Explorers vezměte quest Ironband Wants You! od prospektora Stormpikea.
Krok 3: Doleťte do Thelsamaru, pokud tam ještě nemáte flight path, musíte ven z Ironforge, po cestě na východ, skrz South Gate Outlost (86,51) do Loch Modan, cestou na severovýchod do Thelsamaru.
Krok 4: V Thelsamaru přijměte quest Badlands Reagent Run od Ghak Healtouch (v domě s alchymistickými potřebami). Pokračujte na jihovýchod k Ironband's Excavation Site (65,65) a od prospektora Ironbanda si vezměte další quest Find Agmond. A vydejte se na jihozápad do Badlands.
V Badlands zabijte jakéhokoliv buzzarda nebo kojota, který vám přeběhne přes cestu.
Krok 1: Jděte na jih, kolem Hammertoe's Dig Site, najděte prospektora Ryedola a Sigrun Ironhew (53,43). Vezměte si A Dwarf and His Tools a Mirages.
Krok 2: Pokračujte jihozápadním směrem a najděte Martek the Exiled (42,52). Odevzdejte quest a vezměte si další Indurium a také Barbecued Buzzard Wings od Rigglefuzz. Od této chvíle, kdykoliv budete potřebovat něco prodat a opravit se, vraťte se sem. Jiný vendor a opravář v Badlands nejsou (hunteři mají smůlu, nikde tu neseženete ammo, musíte se vracet buď do Thelsamaru nebo Ironforge).
Krok 3: Jděte na západ a poněkud na sever, až najdete Lotwil Veriatus's Camp (25,44). Vezměte si Study of the Elements: Rock a Coolant Hrade Prevail, který můžete hned odevzdat, a také hned další Gyro…What?, který opět můžete odevzdat.
Krok 4: Kousek na západ od tábora najdete spoustu Lesser Elemental. Je to velmi dobré místo na grinding, zabijete je snadno a jejich dropy se dobře prodávají, plus v AH můžete prodat Solid Stone, Elemental Earth a Deeprock Salt (dropy kromě těch do AH jsem při každém kolečku prodala za 2-3g, měla jsem průměrně 7-10 míst v batohu). Toto místo bude vaše, dokud nebudete mít 10x Small Stone Shard a level 39. Pokud se vám elementálové zoškliví, můžete jít na východ od Angor Fortress a zabíjet trpaslíky. Kdo nešel SM, si teď vychutná velmi dlouhý grinding, ale budete z něj mít alespoň peníze (a že je budete potřebovat, čas "vozítka" se blíží). Když jste hotovi, vraťte se do tábora a odevzdejte Study of the Elements: Rock a vezměte další.
Level 39Krok 5: Jděte na východ a pak severně k Hammertoe's Digsite. Pod stanem na zemi (53,34) uvidíte Crumpled Map, klikněte na ni a dostanete quest A Sign of Hope. Zabíjejte trpaslíky, až dostanete Ryedol's Lucky Pick.
Krok 6: Potom se vydejte na severovýchod do Camp Kosh, kde najdete Supply Crate (67,22), jakmile ji máte, vraťte se k prospektorovi Ryedol u Hammertoe's Dighsite a odevzdejte questy. Vezměte si Scrounging od Sigruna.
Krok 7: Pokračujte na jih k Agmond's End a najděte Battered Dwarven Skeleton (50,62), klikněte na něj, čímž se vám ukončí quest a vezměte si další, Murdaloc.
Krok 8: Zabijte 12x Stonevault Bonesnapper a Murdaloc (pozor, je lvl 42). Pokračujte v zabíjení troggů, až budete mít 10x Indurium Flake.
Krok 9: Když máte oba questy hotové, zamiřte na jih do hor a zabíjejte Rock Elemental (40,73), až máte 3x Large Stone Slab.
Krok 10: Jděte na západ, až dojdete do oblasti, nazvané Camp Cagg (10,72) a zabíjejte ogry, dokud nebudete mít 7x Scrap Metal. To může chvíli trvat. (Pozor, chodí tudy patrola, složená z asi pěti nebo šesti ogrů, vyhněte se jí, nemáte šanci zvítězit.)
Krok 11: Vydejte se na sever k Apocryphan's Rest (16,60) a zabíjejte buzzardy a kojoty, dokud nedoděláte Barbecued Buzzard Wings a Badlands Reagent Run.
Když jste hotovi, jděte na východ do tábora s opravářem a odevzdejte Indurium a vezměte si News for Fizzle. Také odevzdejte Barbecued Buzzard Wings, opravte se a prodejte.
Pokračujte na severovýchod a odevzdejte Scrounging. Potom na západ do tábora poblíž elementálů, odevzdejte quest a vezměte si další část Study of the Elements: Rock.
Už byste měli být blízko level 40, mělo by zbývat cca 35000 XP. Jděte grindit zbývající XP k elementálům, trpaslíkům nebo troggům (neeee, ten chlap mě chce zničit).
(zdroj: http://www.wow-pro.com/node/600)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 WWW.PSYCHO-PROJECT.EU WWW.PSYCHO-PROJECT.EU | Web | 30. května 2016 v 10:22 | Reagovat

HTTP://WOW.PSYCHO-PROJECT.EU

Popis serveru
-- 15 Vlastních Dungeonů upravených na High Fun
-- Vlastní itemy dropy ve všech dungeonech
-- Spousty úkolů a daily questy
-- Eventy a odměny každý den (průměr 21 eventů/denně)
-- Hopsa úkoly za skákačky
-- Každý den eventy
-- Battlegroundy a vlastní upravy spellů i talentů.
-- Ochotný a aktivní GM team
-- PvP ranky funkční
-- COOL NPCs - Transmogrification, Enchanter, Barber(Kadeřník),Morpher (500+morphs)
-- Antihack(Warden + Passiv), Anti-Wpe, Anti-Spam, Anti-Farming
-- Zrušená macro bugy oproti jinym Fun serverům
-- Portér po celém serveru a ke questům
-- Wipe na serveru nikdy nebude, pokud pojede server samozřejmě.
-- Custom TRANSMOGRIFIER (1000ce itemů na změnu vzhledu dle libosti)
-- Custom MORPHER (1500 morphů) lze je nastavit i jako permanentní vzhled
-- Arena Itemy, PvP itemy, PvE itemy, Event Itemy, Legendary Q itemy, Custom itemy s custom designy

-- Fungujeme již od roku 2009
-- Denně nové itemy, úkoly
-- Uptime průměr 6dní (občas noční restart pro úpravy a doplňky do hry)

Web - Account a VIP Manager, Reset hesla, online hráči, uptime, Armory, PsychoHead ( Wowhead našeho serveru), Ban checker, Userbar, Guildy, Top 100 players a jine

Trestáme převážně jen hackery, jinak mírné tresty. Samozřejmě server má určitá pravidla.

Čím více hráčů online, tím více možností. Větší komunita - více pro server -> větší zábavě

Těšíme se na Vás Team Psycho-Project.eu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama