Herbalism - Kde co najít

3. června 2007 v 14:58 | Fomalhaut |  Profese
Kdysi jsem někde na fórech našla tento přehled, kde jaká bylinka roste. Bohužel už nevím, jaká stránka to přesně byla (a nemohu ji tedy uvést ve zdrojích), protože jsem si to vytiskla a stránku jako takovou neuložila. Bohužel ještě nemám seznam kytek v TBC, ale jak se k němu někde dostanu, určitě tento článek zaktualizuji nebo napíšu další, jen o TBC bylinkách.
Pozn.: v závorkách je uveden minimální skill, který musíte mít, abyste mohli bylinku sebrat.

Peacebloom (1) roste na otevřených prostranstvích v Azuremyst Isle, Bloodmyst Isle, Darkshore, Dun Morogh, Durotar, Elwynn Forest, Eversong Woods, Ghostlands, Loch Modan, Mulgore, Silverpine Forest, Teldrassil, The Barrens, Thunder Bluff, Tirisfal Glades a Westfall - tedy dá se říci, ve všech startovních a přilehlých lokacích.

Silverleaf (1) roste tamtéž, ale těsně u stromů.

Earthroot (15) roste na vyvýšeninách (většinou na jejich okraji) v Azuremyst Isle, Bloodmyst Isle, Darkshore, Dun Morogh, Durotar, Elwynn Forest, Eversong Woods, Ghostlands, Loch Modan, Mulgore, Redridge Mountains, Silverpine Forest, Teldrassil, The Barrens, Tirisfal Glades, Westfall.

Mageroyal (50) najdete na otevřených prostranstvích v Ashenvale, Bloodmyst Isle, Darkshore, Durotar, Duskwood, Ghostlands, Hillsbrad Foothills, Loch Modan, Redridge Mountains, Silverpine Forest, Stonetalon Mountains, Teldrassil, The Barrens, Westfall, Wetlands.

Briarthorn (70) roste blízko stromů v Ashenvale, Bloodmyst Isle, Darkshore, Duskwood, Ghostlands, Hillsbrad Foothills, Loch Modan, Redridge Mountains, Silverpine Forest, The Barrens, Westfall, Wetlands.

Swifthistle najdete při sběru Briarthorn a Mageroyal.

Stranglekelp (85) je pod vodou (někdy se dá získat i rybařením) v Alterac Mountains, Arathi Highlands, Ashenvale, Azshara, Bloodmyst Isle, Darkshore, Desolace, Dustwallow Marsh, Feralas, Ghostlands, Hillsbrad Foothills, Silverpine Forest, Stranglethorn Vale, Swamp of Sorrows, Tanaris, The Barrens, The Hinterlands, Westfall, Wetlands. Doporučuji při jeho cíleném sběru mít při sobě Elixir of Water Breathing (pokud nemáte kouzlo na dýchání pod vodou), a pak se jedná o velice relaxační činnost :)

Bruiseweed (100) najdete blízko budov nebo vyvýšenin (někdy hůře přístupný) v Alterac Mountains, Arathi Highlands, Ashenvale, Darkshore, Desolace, Ghostlands, Hillsbrad Foothills, Loch Modan, Redridge Mountains, Silverpine Forest, Stonetalon Mountains, The Barrens, Thousand Needles, Westfall, Wetlands.

Wild Steelbloom (115) je hodně, hodně vysoko na kopcích a útesech v Alterac Mountains, Arathi Highlands, Ashenvale, Badlands, Desolace, Duskwood, Hillsbrad Foothills, Stonetalon Mountains, Stranglethorn Vale, The Barrens, Thousand Needles, Wetlands. Při jeho sběru se můžete celkem snadno i zabít pádem dolů.

Grave Moss (120) kde jinde, než na hřbitovech (respektive skoro přímo na hrobech). Najdete ho v Alterac Mountains, Arathi Highlands, Desolace, Duskwood, The Barrens a Wetlands.

Kingsblood (125) je na otevřených prostranstvích v Alterac Mountains, Arathi Highlands, Ashenvale, Badlands, Desolace, Duskwood, Dustwallow Marsh, Hillsbrad Foothills, Stonetalon Mountains, Stranglethorn Vale, Swamp of Sorrows, The Barrens, Thousand Needles, Wetlands.

Liferoot (150) najdete u vody v Alterac Mountains, Arathi Highlands, Ashenvale, Desolace, Dustwallow Marsh, Feralas, Hillsbrad Foothills, Netherstorm, Silverpine Forest, Stranglethorn Vale, The Hinterlands, Wetlands.

Fadeleaf (160) roste blízko stromů v Alterac Mountains, Arathi Highlands, Badlands, Dustwallow Marsh, Stranglethorn Vale, Swamp of Sorrows, The Hinterlands.

Goldthorn (170) najdete na vyvýšeninách v Alterac Mountains, Arathi Highlands, Azshara, Badlands, Blasted Lands, Dustwallow Marsh, Feralas, Stranglethorn Vale, Swamp of Sorrows, The Hinterlands.

Khadgar's Whisker (185) roste poblíž stromů v Alterac Mountains, Arathi Highlands, Azshara, Badlands, Dustwallow Marsh, Feralas, Hillsbrad Foothills, Stranglethorn Vale, Swamp of Sorrows, The Hinterlands.

Wintersbite (195) najdete na otevřených prostranstvích, ale pouze na jediném místě - Alterac Mountains.

Firebloom (205) roste na otevřených prostranstvích v Badlands, Blasted Lands, Searing Gorge, Tanaris.

Purple Lotus (210) najdete v ruinách v Ashenvale, Azshara, Badlands, Feralas, Stranglethorn Vale, Tanaris, The Hinterlands.

Wildwine najdete buď společně s Purple Lotusem, nebo ho pouští trollové v Hinterlands.

Arthas' Tears (220) roste na otevřených prostranstvích v Eastern Plaguelands, Felwood, Western Plaguelands.

Sungrass (230) najdete na otevřených prostranstvích v Azshara, Blasted Lands, Burning Steppes, Eastern Plaguelands, Felwood, Feralas, Silithus, The Hinterlands, Un'Goro Crater, Western Plaguelands.

Blindweed (235) roste u vody v Swamp of Sorrows, Un'Goro Crater, Zangarmarsh.

Ghost Mushroom (245) najdete v jeskyních v The Hinterlands a Zangarmarsh.

Gromsblood (250) je na otevřených prostranstvích v Ashenvale, Blasted Lands, Desolace, Felwood.

Golden Sansam (260) roste na otevřených prostranstvích v Azshara, Burning Steppes, Eastern Plaguelands, Felwood, Feralas, Hellfire Peninsula, Netherstorm, Silithus, The Hinterlands, Un'Goro Crater, Zangarmarsh.

Dreamfoil (270) najdete na otevřených prostranstvích v Azshara, Burning Steppes, Eastern Plaguelands, Felwood, Hellfire Peninsula, Silithus, Un'Goro Crater, Western Plaguelands, Zangarmarsh.

Mountain Silversage (280) najdete vysoko na kopcích/útesech v Azshara, Burning Steppes, Eastern Plaguelands, Felwood, Hellfire Peninsula, Silithus, Un'Goro Crater, Western Plaguelands, Winterspring.

Plaguebloom (285) roste na otevřených prostranstvích v Eastern Plaguelands, Felwood, Western Plaguelands.

Icecap (290) roste na vyvýšeninách a útesech na jediném místě - Winterspring.

Black Lotus (300) občas najdete na otevřených prostranstvích v Burning Steppes, Eastern Plaguelands, Silithus, Winterspring.
(zdroj: wow.allakhazam.com)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Samarra Samarra | E-mail | 27. září 2012 v 13:09 | Reagovat

Ahoj!Moc se mi tvůj WEB líbí,rady tu nalezené jsou mi k velké pomoci :).Bez tíchto rad bych bych v herbalismu noobek který než najde 1 kytku tak naběhá celej WoW svět :).Proto ti moc děkuju za tento WEB!!!Jen tak dál!

2 craftacka craftacka | 4. října 2012 v 21:09 | Reagovat

[1]: Díky moc, tenhle web je bohužel hodně zastaralý, ale tyto staré věci tu nechávám, protože můžou ještě někomu být k užitku.

3 WWW.PSYCHO-PROJECT.EU WWW.PSYCHO-PROJECT.EU | Web | 30. května 2016 v 10:41 | Reagovat

HTTP://WOW.PSYCHO-PROJECT.EU

Popis serveru
-- 15 Vlastních Dungeonů upravených na High Fun
-- Vlastní itemy dropy ve všech dungeonech
-- Spousty úkolů a daily questy
-- Eventy a odměny každý den (průměr 21 eventů/denně)
-- Hopsa úkoly za skákačky
-- Každý den eventy
-- Battlegroundy a vlastní upravy spellů i talentů.
-- Ochotný a aktivní GM team
-- PvP ranky funkční
-- COOL NPCs - Transmogrification, Enchanter, Barber(Kadeřník),Morpher (500+morphs)
-- Antihack(Warden + Passiv), Anti-Wpe, Anti-Spam, Anti-Farming
-- Zrušená macro bugy oproti jinym Fun serverům
-- Portér po celém serveru a ke questům
-- Wipe na serveru nikdy nebude, pokud pojede server samozřejmě.
-- Custom TRANSMOGRIFIER (1000ce itemů na změnu vzhledu dle libosti)
-- Custom MORPHER (1500 morphů) lze je nastavit i jako permanentní vzhled
-- Arena Itemy, PvP itemy, PvE itemy, Event Itemy, Legendary Q itemy, Custom itemy s custom designy

-- Fungujeme již od roku 2009
-- Denně nové itemy, úkoly
-- Uptime průměr 6dní (občas noční restart pro úpravy a doplňky do hry)

Web - Account a VIP Manager, Reset hesla, online hráči, uptime, Armory, PsychoHead ( Wowhead našeho serveru), Ban checker, Userbar, Guildy, Top 100 players a jine

Trestáme převážně jen hackery, jinak mírné tresty. Samozřejmě server má určitá pravidla.

Čím více hráčů online, tím více možností. Větší komunita - více pro server -> větší zábavě

Těšíme se na Vás Team Psycho-Project.eu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama