Já, moji přátelé a spoluautoři

1. června 2007 v 16:24 | Fomalhaut |  Informace
Nastal čas představit vám ve stručnosti skupinu lidí, které jsem přemluvila (ani mi to moc práce nedalo), aby mi pomohli s prací na tomto blogu. Je to úzká skupinka lidí, kteří pro mě mnoho znamenají. Dokonce skupinka tak trochu mezinárodní. Já a můj real life kamarád Basti jsme Češi, Thenalya a Moonruby jsou národnosti rumunské. Ale začněme popořádku.
Fomalhaut
Tak, tohle jsem já, night elf druidka Fomalhaut, toho času na lvl 65. Tato postava byla moje první na oficiálním serveru (dokonce i na free) a jsem jí stále věrná, i když hraju samozřejmě i za alty. Po počátečním skinningu a leatherworkingu jsem změnila profese na herbalism a alchymii, herbalism jsem po dosažení maximální úrovně vyměnila za enchanting. Fomalhaut je docela prachatá, a tak mým altům financuje mounty.

Thenalya
Basti mi promine (a čtenáři snad také), že nedávám Čecha k Čechovi a Rumuna k Rumunovi. Thenalya je pro mě totiž v současné době člověk nejbliší - můj životní partner. Poznala jsem ho ještě v době hraní na free serveru a šla jsem za ním později i na originál. Pořádně dohromady jsme se dali loni v srpnu, a tak teď slavíme 10 měsíců :D Thenalya je night elf warriorka (ačkoliv ve skutečnosti muž) a byla dávno na lvl 60, když já jsem s Fomalhaut začínala. Byla (a stále je) v guildě Knights of Steel a svého času to byl raidovací maniak. Dnes je také na lvl 65 a držíme spolu krok (většinou questíme společně). Profese má zatím herbalism a alchemy, ale uvažuje o blacksmithing, aby si mohla dělat brnění nebo zbraně.
Moonruby
Moonruby je internetový kamarád Theny. To on nás dal vlastně dohromady. Také ho znám ještě z free serveru, ale tehdy jsme se spolu moc nebavili. Moonruby hraje night elf priesta-ženu. Ne, kluci nejsou divně orientovaní, jen night elf chlapi vypadali na jejich vkus hrozně, a tak zvolili ženy. Moonruby je o hodně napřed, dávno lvl 70 a v pro-guildě, takže se těšte na jeho komentáře k bossům. Profese tailoring a enchanting.

Basti
Můj nejprve internetový kámoš, a pak i real life. Seznámili jsme se na projektu Hogwarts před téměř třemi roky a od té doby spolu kamarádíme. Je to opravdový kamarád, hodněkrát mě v životě už podržel, rozveselil, naštval :) K WoW jsem ho přitáhla už v době hraní na free serveru, pak i na oficiál, kde má jako hlavní tuto postavu, human paladina na lvl 70. Profese měl původně mining a blacksmithing, pak jsem ho přemluvila, aby si k miningu přibral raději herbalism a společně vyděláváme docela pěkné peníze.

Toto bylo jen stručné představení, později vám každý z nás napíše něco delšího :)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Jiří Jiří | E-mail | 4. dubna 2008 v 16:12 | Reagovat

moc krasnej popis hry chvalim;-)

2 Sargerasss Sargerasss | E-mail | Web | 20. dubna 2010 v 16:46 | Reagovat

Ahoj

Jsem vrchní správce webu www.warcrafthelp.mzf.cz . Již nás na něm dělá pět a za měsíc existence nám na stránky přišlo již 5300 návštěvníků, což je něco přes 1000 týdně. Udělali jsem si dobrou reklamu u našich partnerů ( mezi ně patří například www.mmoshop.cz ) a návštěvníci se hrnou. Právě rošiřujeme náš team, a  velice nás zaujali tvé stránky. Proto se Tě ptáme, zda-li bys nechtěla makat na našem webu. Na 5 června 2010 plánujeme zakoupení domény www.wowhelp.cz a převést články na ní.
Pokud máš zájem, napiš...

WarCraftHelp Nábor

3 WWW.PSYCHO-PROJECT.EU WWW.PSYCHO-PROJECT.EU | Web | 30. května 2016 v 10:31 | Reagovat

HTTP://WOW.PSYCHO-PROJECT.EU

Popis serveru
-- 15 Vlastních Dungeonů upravených na High Fun
-- Vlastní itemy dropy ve všech dungeonech
-- Spousty úkolů a daily questy
-- Eventy a odměny každý den (průměr 21 eventů/denně)
-- Hopsa úkoly za skákačky
-- Každý den eventy
-- Battlegroundy a vlastní upravy spellů i talentů.
-- Ochotný a aktivní GM team
-- PvP ranky funkční
-- COOL NPCs - Transmogrification, Enchanter, Barber(Kadeřník),Morpher (500+morphs)
-- Antihack(Warden + Passiv), Anti-Wpe, Anti-Spam, Anti-Farming
-- Zrušená macro bugy oproti jinym Fun serverům
-- Portér po celém serveru a ke questům
-- Wipe na serveru nikdy nebude, pokud pojede server samozřejmě.
-- Custom TRANSMOGRIFIER (1000ce itemů na změnu vzhledu dle libosti)
-- Custom MORPHER (1500 morphů) lze je nastavit i jako permanentní vzhled
-- Arena Itemy, PvP itemy, PvE itemy, Event Itemy, Legendary Q itemy, Custom itemy s custom designy

-- Fungujeme již od roku 2009
-- Denně nové itemy, úkoly
-- Uptime průměr 6dní (občas noční restart pro úpravy a doplňky do hry)

Web - Account a VIP Manager, Reset hesla, online hráči, uptime, Armory, PsychoHead ( Wowhead našeho serveru), Ban checker, Userbar, Guildy, Top 100 players a jine

Trestáme převážně jen hackery, jinak mírné tresty. Samozřejmě server má určitá pravidla.

Čím více hráčů online, tím více možností. Větší komunita - více pro server -> větší zábavě

Těšíme se na Vás Team Psycho-Project.eu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama