Jak paladin k WoW přišel

1. června 2007 v 16:50 | Basti |  Informace
Říká se, že každá věc dříve či později člověka omrzí. U mě by to také platilo, až na jednu výjimku. Ano - je jí World of Warcraft. Když se ohlédnu zpět, nikdy by mě nenapadlo, že lze propadnout online světu. Ale stalo se a já toho nelituji :)
Zhruba před rokem jsem již delší dobu četl se zaujetím recenze na různé online MMORPG hry. Od jakékoliv mě však odrazovala pořizovací cena a hlavně měsíční poplatky, které opravdu nejsou zanedbatelné. V tu dobu už fenomén WoW propukl naplno i v ČR. Pohltil i Fomalhaut, kterou do řad WoWu naverboval její bývalý přítel. To ona může za to, že jsem se rozhodl posílit řady Alliance :)
Pro začátek jsem to zkusil na rumunském free serveru. Ideální "rozcvička" pro přechod na oficiální server, byla to dobrá zkušenost. Po pár měsících na free serveru se zvažovalo, že tento server se z části zpoplatní, což se mi moc nezdálo - když platit, tak jedině na oficiálním serveru. Jelikož jsem v "tom" byl až po uši, neváhal jsem a zakoupil si předplacenou kartu na 2 měsíce.
Už při prvním nalogování jsem měl jasno o výběru rasy - jedině člověk, ostatní zástupci Alliance jsou poněkud divní :) U povolání jsem váhal, ale protože mě vždy v jiných RPG hrách bavilo hrát za kouzelníka a těšil jsem se na různé grafické efekty kouzel, tak jsem se rozhodl pro mága. Server mi byl vybrán Eonar (tehdy jsem netušil, že si můžu vybrat i jiný). Asi po 2 měsících hraní se mi mág na 26 lvl znechutil. Věčné umírání a věčné pití potů mě unavovalo. Navíc server byl dosti nestabilní a Čechů zde bylo opravdu poskrovnu. Ještě k tomu mě Fomalhaut lákala na její domovský server Sylvanas. To bylo lákadlo, kterému se nedalo odolat :) Takže zase nová postava a Fomalhaut v tom opět měla prsty. Ale paladin byl správná volba, dnes na 70 lvl už to s klidem mohu konstatovat :)
---
Přiznám se bez mučení, že před WoW jsem nehrál žádné jiné "Warcraft" hry, takže jsem neměl absolutně žádné ponětí o rasách, frakcích, historii atd. Důvod, proč jsem si vybral WoW, je grafika. Já vím, každý si řekne, co to je za blbost. Nejdůležitější je příběh a hratelnost. Jenže, chtěli byste celý ten čas koukat na "škaredou" hru? Já tedy ne. Naštěstí WoW má i výše jmenované - neokoukaný příběh, perfektní hratelnost a výtečné zpracování. Možná někomu přijde kýčovité, dětinské či snad komiksové. Ale já myslím, že se k WoW naprosto hodí. A navíc si kvůli tomu nemusím pořizovat ultra mega hyper vytuněnou grafickou kartu.
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 WWW.PSYCHO-PROJECT.EU WWW.PSYCHO-PROJECT.EU | Web | 30. května 2016 v 10:31 | Reagovat

HTTP://WOW.PSYCHO-PROJECT.EU

Popis serveru
-- 15 Vlastních Dungeonů upravených na High Fun
-- Vlastní itemy dropy ve všech dungeonech
-- Spousty úkolů a daily questy
-- Eventy a odměny každý den (průměr 21 eventů/denně)
-- Hopsa úkoly za skákačky
-- Každý den eventy
-- Battlegroundy a vlastní upravy spellů i talentů.
-- Ochotný a aktivní GM team
-- PvP ranky funkční
-- COOL NPCs - Transmogrification, Enchanter, Barber(Kadeřník),Morpher (500+morphs)
-- Antihack(Warden + Passiv), Anti-Wpe, Anti-Spam, Anti-Farming
-- Zrušená macro bugy oproti jinym Fun serverům
-- Portér po celém serveru a ke questům
-- Wipe na serveru nikdy nebude, pokud pojede server samozřejmě.
-- Custom TRANSMOGRIFIER (1000ce itemů na změnu vzhledu dle libosti)
-- Custom MORPHER (1500 morphů) lze je nastavit i jako permanentní vzhled
-- Arena Itemy, PvP itemy, PvE itemy, Event Itemy, Legendary Q itemy, Custom itemy s custom designy

-- Fungujeme již od roku 2009
-- Denně nové itemy, úkoly
-- Uptime průměr 6dní (občas noční restart pro úpravy a doplňky do hry)

Web - Account a VIP Manager, Reset hesla, online hráči, uptime, Armory, PsychoHead ( Wowhead našeho serveru), Ban checker, Userbar, Guildy, Top 100 players a jine

Trestáme převážně jen hackery, jinak mírné tresty. Samozřejmě server má určitá pravidla.

Čím více hráčů online, tím více možností. Větší komunita - více pro server -> větší zábavě

Těšíme se na Vás Team Psycho-Project.eu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama