Onyxia prequest - Alliance

1. června 2007 v 19:22 | Fomalhaut |  Questy a prequesty
Od vydání TBC už nejsou "staré" instance tak populární, ale když se mě Basti nedávno ptal, kde začíná prequest na Onyxii, protože si ji chtěl s lidmi z guildy jít zkusit zabít, musela jsem zavzpomínat, kde to vlastně všechno začalo... naštěstí jsem ho poslala správně :) Potom jsem si vzpomněla, že u nás v guildě kdosi odkazoval na nějakou stránku na wow.allakhazam.com, kde bylo vše krásně přehledně, takže já jsem prequest udělala hladce. Našla jsem tuto stránku znovu a informace o tomto prequestu nyní předkládám i vám:

Krok 1: Počátek všeho je v Morgan's Vigil v Burning Steppes. Tam na vás čeká první quest, Dragonkin Menace. Dá vám jej Helendis Riverhorn a vaším úkolem bude zabít několik draků několika různých druhů, obývajících Burning Steppes. Většina z nich je elite.

Krok 2: Po odevzdání prvního questu dostanete od toho samého NPC další quest, The True Masters. Jedná se o doručení dopisu do Lakeshire, s otevřenou náručí vás přijme Magistrate Solomon.

Krok 3: Solomon vám dá quest se stejným názvem, jako byl v kroku 2, tentokrát ponesete dopis do Stormwind Keeep, kde na něj čeká Highlord Bolvar Fordragon.

Krok 4: Stále stejné jméno questu. Fordragon vás požádá doručit další dopis opět Solomonovi do Lakeshire.

Krok 5: Já vím, je to nudné, ale Solomon vám dá zase quest se stejným jménem, pomažete zpátky do Morgan's Vigil a popovídat si s Marshalem Maxwellem.

Krok 6: Maxwell vám dá za úkol najít kohosi, kdo se jmenuje Ragged John. Najdete ho severně od Morgan's Vigil blízko jeskyně. A mimochodem, quest se jmenuje pořád stejně.

Krok 7: Sláva, konečně jiné jméno questu, Marshal Windsor. A začíná tvrdá práce. Musíte jít do Blackrock Depths a najít Windsora, zavřeného v cele (je to jedna z těch po pravé straně od vchodu).

Krok 8: Jakmile Windsora najdete a promluvíte s ním, dá vám quest s názvem Abandoned Hope. Máte jít všechno říct Maxwellovi.

Krok 9: U Maxwella se zdá, že všechno končí. Ale není tomu tak, jen hezky běžte zpátky do Blackrock Depths a zabíjejte a zabíjejte, až nějaká potvora upustí "crumpled note". Z toho pak dostanete quest A Crumpled Up Note a vezmete to Windsorovi, který pořád ještě dřepí v cele.

Krok 10: Windsor vás požádá, abyste našli nějaké informace, které ztratil nebo mu byly ukradeny (teď nevím jistě). Quest se jmenuje A Shred of Hope a informací jsou dva kusy, jeden má u sebe General Angerforge a ten druhý Golem Lord Argelmalch.

Krok 11: Určitě jste někdy v guild chatu slyšeli mnohokrát opakovanou zprávu "lfg jailbreak". Ano, nadešel čas pro onen nechvalně známý Jail Break!, escort quest, kde musíte doprovodit Windsora z jeho cely. Mnoho skupin na něm ztroskotalo, většinou proto, že si nechtěly dávat moc práce s čištěním prostoru kolem. Než tento quest přijmete, vyčistěte celou cestu k místu, kam si Windsor půjde pro svou zbroj. Jsou tam dvě oblasti, které byste měli vyčistit, jedna je ta, ve které je umístěna jeho cela, a ta druhá v Ring of the Law. I po vyčištění cesty se budou objevovat potvory, které by vám pořádně zkomplikovaly život, pokud byste tu cestu vyčištěnou neměli, nebo jen částečně. Pozor - v této chvíli je Windsor poměrně slabá postava a nesmí zemřít, takže váš tank bude muset odvádět dobrou práci, aby z něj útočící potvory sundal. A Windsor není healovací, takže ho nikdo nemůže držet při životě healováním (což mě jako druida vždycky naštve). On se sice tak nějak po boji vzpamatuje, ale kdybyste ho nechali pod útokem celý boj, už by se asi nevzpamatoval, ehm. Pokud se vám akce povede, běžte zpátky do Morgan's Vigil a znovu si popovídejte s Maxwellem.

Krok 12: A jde se randit do Stormwindu - quest s názvem Stormwind Rendezvous po vás chce, abyste se dostavili k branám Stormwindu a tam počkali, než přijde Marshal Windsor. Jakmile se objeví, promluvte si s ním (ehm, aby se objevil, musíte s někým promluvit, jeho jméno máte v popisu questu, takže tam nestůjte jen tak a nemyslete si, že Windsor přijde jen proto, že tam stojíte).

Krok 13: Když tak učiníte, dostanete quest The Great Masquerade, nejdřív si Windsor popovídá s generálem Jonathanem, ale nakonec vám řekne, abyste šli za ním do Stormwind Keep. Obrňte se trpělivostí, Windsor kráčí pomalu, pořádně si tu procházku užívá. Když přijdete k branám Stormwind Keep, zastaví se a řekne vám, ať mu dáte znamení, jste-li připraveni. Kliněte na něj a on bude pokračovat dovnitř. Dojdete až k Fordragonovi, budete svědky hádky a objeví se Lady Onyxia. Proboha, za žádnou cenu NEPOMÁHEJTE FORDRAGONOVI pokud nejste ranged! Skupina elitních draků, se kterými bude bojovat, by vás rozmázla jak lívanec (nevím, jak na lvl 70, zkoušel jste to někdo?). Nebojte se, Fordragon si s nimi poradí. Edit: tak jsme tam včera šli já, Thena a Basti a sundali jsme většinu těch draků, takže to tak zlé není, ale pamatuji si, že na lvl 60 nás mlátili dost citelně, takže jsme se tehdy radši stáhli do role nezúčastněného pozorovatele. Jo, a nelekněte se, ale Windsor, živoucí legenda, jak na něj ostatní volají při pochodu městem, umře.

Krok 14: Po akci vám dá Fordragon medailon a quest The Dragons Eye. Vezměte medailon a jděte do Winterspringu, kde máte za úkol najít NPC jménem Haleh. Je v jeskyni víc na jihu, kterou obývají elitní modří draci. Když jeskyní projdete (draci na vás samozřejmě budou útočit), najdete na jejím konci cosi zářícího na zemi, stoupněte na to a ono vás to teleportuje k Haleh.

Krok 15: A máme tu poslední quest, Drakefire Amulet. Haleh vám dá za úkol získat "Blood of the Black Dragon" od "Drakiho" - General Drakkisath, což znamená vzít víc lidí a jít do Upper Blackrock Spire (a zabít Drakiho). Jakmile máte, co potřebujete, musíte znovu k Haleh (ano, znovu ulička smrti jeskyní) a konečně dostanete amulet, který vám otevírá dveře k Onyxii. Hurá, a můžete jí jít znepříjemnit život.
(zdroj: wow.allakhazam.com)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 WWW.PSYCHO-PROJECT.EU WWW.PSYCHO-PROJECT.EU | Web | 30. května 2016 v 10:19 | Reagovat

HTTP://WOW.PSYCHO-PROJECT.EU

Popis serveru
-- 15 Vlastních Dungeonů upravených na High Fun
-- Vlastní itemy dropy ve všech dungeonech
-- Spousty úkolů a daily questy
-- Eventy a odměny každý den (průměr 21 eventů/denně)
-- Hopsa úkoly za skákačky
-- Každý den eventy
-- Battlegroundy a vlastní upravy spellů i talentů.
-- Ochotný a aktivní GM team
-- PvP ranky funkční
-- COOL NPCs - Transmogrification, Enchanter, Barber(Kadeřník),Morpher (500+morphs)
-- Antihack(Warden + Passiv), Anti-Wpe, Anti-Spam, Anti-Farming
-- Zrušená macro bugy oproti jinym Fun serverům
-- Portér po celém serveru a ke questům
-- Wipe na serveru nikdy nebude, pokud pojede server samozřejmě.
-- Custom TRANSMOGRIFIER (1000ce itemů na změnu vzhledu dle libosti)
-- Custom MORPHER (1500 morphů) lze je nastavit i jako permanentní vzhled
-- Arena Itemy, PvP itemy, PvE itemy, Event Itemy, Legendary Q itemy, Custom itemy s custom designy

-- Fungujeme již od roku 2009
-- Denně nové itemy, úkoly
-- Uptime průměr 6dní (občas noční restart pro úpravy a doplňky do hry)

Web - Account a VIP Manager, Reset hesla, online hráči, uptime, Armory, PsychoHead ( Wowhead našeho serveru), Ban checker, Userbar, Guildy, Top 100 players a jine

Trestáme převážně jen hackery, jinak mírné tresty. Samozřejmě server má určitá pravidla.

Čím více hráčů online, tím více možností. Větší komunita - více pro server -> větší zábavě

Těšíme se na Vás Team Psycho-Project.eu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama