Zajímaví bossové v Deadmines

30. srpna 2007 v 12:40 | Fomalhaut |  Instance

Jelikož ne všichni bossové v Deadmines stojí za zmínku, co se týče jejich postu či historie, rozhodla jsem se zpracovat jen ty, o kterých je něco zajímavého známo, a shrnout je společně pod jejich instanci, nepsat o nich jednotlivě.

Rhakh'zor <The Foreman> je lvl 19 elitní ogre. Je předákem ve službách VanCleefa a vede Defiasy, pracujících na VanCleefových projektech.
Ve Warcraft I byla oblast Deadmines napadena ogry a obsazena Blackhandovou armádou. Existují dohady, že Rhakh'Zor by mohl být přeživším z doby masakrů v První válce, vedených orky jako potrestání za pomoc uprchlé Griseldě.
Snad všichni si pamatují na jeho typické "Van Cleef pay big for your heads" (Van Cleef zaplatí hodně za vaše hlavy) - mě osobně vždycky fascinovala gramatika ogrů :)

Mr. Smite <The Ship's First Mate> je lvl 20 elitní tauren. Je prvním důstojníkem kapitána Greenskina. Dohady tvrdí, že jelikož svou tmavou kůží a chováním vcelku odpovídá kmeni Grimtotemů, mohl by být jejich příslušníkem.
Miluju jeho výkřiky "You there, check out that noise" (Hej vy tam, omrkněte co je to za rámus) a "We're under attack! A vast, ye swabs! Repel the invaders!" (něco jako Jsme přepadeni! Zažeňte je, vy budižkničemové!), když vybouráte dveře, vedoucí k lodi. V průběhu boje pak "You landlubbers are tougher than I thought. I'll have to improvise!" (Je s vámi víc práce, než jsem si myslel, musím improvizovat) a "D'ah! Now you're making me angry!" (Tak teď už mě vážně štvete).

Edwin VanCleef <Defias Kingpin> je hlavním bossem v Deadmines. Tento lvl 21 elitní Defias je jedním z nejhledanějších zločinců a má poměrně bohaté historické pozadí.
Přestavba Stormwindu
Edwin VanCleef byl původně jeden z architektů, pracujících na znovuvybudování Stormwindu po jeho zničení na konci Druhé války. Protože byl mistrem ve svém oboru, má na svém kontě několik nejimpozantnějších staveb ve Stormwindu, jako je katedrála, která se později stala centrem řádu paladinů. Přestavba Stormwindu nebyl lehký úkol, ale s někým jako byl VanCleef v čele operací postupoval celý projekt hladce a byl dokončen v rekordním čase. Ovšem pak se stalo to, co se bohužel stává poměrně často - představitelé Stormwindu odmítli cechu zedníků zaplatit za práci a odvolávali se na svízelnou ekonomickou situaci po válce Alliance s Hordou. Navíc v průběhu veřejných nepokojů, následujících vymáhání tak velkých částech v obtížných časech, se tito vládci rozhodli vykázat příslušníky cechu z města. Po tomto rozhodnutí se VanCleef postavil do čela svých kolegů a odešel s nimi hledat bohatství na vlastní pěst. A to byl začátek bratrstva Defiasů (Defias Brotherhood).
Bratrstvo Defiasů
Cíle bratrstva nebyly jenom finanční. VanCleef a jeho zklamaní kolegové se chtěli pomstít Stormwindu za spáchané bezpráví a to se také stalo jejich hlavním cílem. VanCleef se spolčil s mnoha dalšími, větišnou kriminálníky, bandity a dalšími nespokojenci s vůdci Azerothu. Bratrstvo mělo brzy členy po celém Elwynn Forestu a Westfallu. VanCleef také vyhledal mocné mágy a vynalézavé gobliny, aby mu pomáhali sestavit ničivou zbraň. Bratrstvo se usadilo v Deadmines, umístěných pod Moonbrookem, kdysi patřícím Allianci. Tam započal VanCleef svou konstrukci obrovské válečné lodě, vyzbrojené dostatkem děl, aby přinesla Stormwindu zkázu.
Na palubě této lodi čekal VanCleef na svou velkou chvíli. Připravoval svou loď na cestu a stále věřil, že je v právu. Než ale mohla loď opustit skryté přístaviště, vnikli do Deadmines agenti Alliance, kteří se od zrádce dozvěděli o tomto úkrytu, a zaútočili na VanCleefovu loď. Lítý boj na palubě lodi nakonec vedl k VanCleefově smrti a zmizení největší hrozby Stormwindu z povrchu zemského (respektive z pod povrchu). Další události ale ukázaly, že smrtí VanCleefa rozhodně nenastal konec bratrstva...
V průběhu boje VanCleef vykřikuje různé poznámky, potvrzujících jeho přesvědčení o své pravdě a síle bratrstva: "None may challenge the Brotherhood!" (Nikdo se nesmí postavit bratrstvu), "Lapdogs, all of you!" (Všichni jste prašiví psi), "Fools! Our cause is righteous!" (Blázni! Právo je na naší straně!) a "The Brotherhood shall prevail!" (Bratrstvo zvítězí!)

Posledním bossem, o kterém bych se tu chtěla zmínit, je "venkovní" boss, nacházející se v nemrtvé větvi Deadmines, ještě než projdete portálem do instance. Tento boss, Foreman Thistlenettle je lvl 20 elitní boss. Ještě za svého života byl členem Explorer's League a vedl četu dělníků, dolujících rudy blízko Moonbrooku. Jeho bratr, Wilder Thistlenettle, žije ve Stormwindu. Po neštěstí, při němž Foreman Thistlenettle přišel o život při důlním závalu, přežívá jako nemrtvý společně se svými dělníky v podobě kostlivců a zombií v Deadmines, připravený zničit všechny živé duše, které se do "jeho" chodby odváží.

(zdroj: http://www.wowwiki.com)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 WWW.PSYCHO-PROJECT.EU WWW.PSYCHO-PROJECT.EU | Web | 30. května 2016 v 10:18 | Reagovat

HTTP://WOW.PSYCHO-PROJECT.EU

Popis serveru
-- 15 Vlastních Dungeonů upravených na High Fun
-- Vlastní itemy dropy ve všech dungeonech
-- Spousty úkolů a daily questy
-- Eventy a odměny každý den (průměr 21 eventů/denně)
-- Hopsa úkoly za skákačky
-- Každý den eventy
-- Battlegroundy a vlastní upravy spellů i talentů.
-- Ochotný a aktivní GM team
-- PvP ranky funkční
-- COOL NPCs - Transmogrification, Enchanter, Barber(Kadeřník),Morpher (500+morphs)
-- Antihack(Warden + Passiv), Anti-Wpe, Anti-Spam, Anti-Farming
-- Zrušená macro bugy oproti jinym Fun serverům
-- Portér po celém serveru a ke questům
-- Wipe na serveru nikdy nebude, pokud pojede server samozřejmě.
-- Custom TRANSMOGRIFIER (1000ce itemů na změnu vzhledu dle libosti)
-- Custom MORPHER (1500 morphů) lze je nastavit i jako permanentní vzhled
-- Arena Itemy, PvP itemy, PvE itemy, Event Itemy, Legendary Q itemy, Custom itemy s custom designy

-- Fungujeme již od roku 2009
-- Denně nové itemy, úkoly
-- Uptime průměr 6dní (občas noční restart pro úpravy a doplňky do hry)

Web - Account a VIP Manager, Reset hesla, online hráči, uptime, Armory, PsychoHead ( Wowhead našeho serveru), Ban checker, Userbar, Guildy, Top 100 players a jine

Trestáme převážně jen hackery, jinak mírné tresty. Samozřejmě server má určitá pravidla.

Čím více hráčů online, tím více možností. Větší komunita - více pro server -> větší zábavě

Těšíme se na Vás Team Psycho-Project.eu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama