Blackfathom Deeps (BFD)

24. října 2007 v 10:22 | Fomalhaut |  Instance

Blackfathom Deeps jsou instancí, která je situována v severozápadním Ashenvale. Leží částečně pod vodou, dostanete se tam dolů po schodech a pak se musíte potopit k vlastnímu vchodu, který je pod vodou. Instance je tvořená soustavou jeskyní, zakončenou chrámem, který je zasvěcen Starým Bohům. Stejně jako v Deadmines se i zde setkáte s jakýmsi kultem či bratrstvem, které si říká Twilight's Hammer. Aby na vás nebyli sami, společnost jim dělají nagy a satyrové. Všichni dohromady chrání potvoru Aku'mai.
Historie
Tako soustava jeskyní a ruin byla zbudována v útesu jižně od Blackfathomské zátoky. Je obývána mnoha nebezpečnými stvořeními, a také - pokud lze věřit opileckým historkám v taverně Fish Eye - duchy hrdinů, padlými během jejich putování těmito jeskyněmi. Jiní zase tvrdí, že toto místo, kdysi elfský chrám, zasvěcený Elune, nyní slouží jako hlavní stan odporným černokněžníkům, známým jako Shadow Council.
Ani nagy zde nejsou náhodou, říká se, že Twilight's Hammer, kult zasvěcený Starým Bohům, spolupracuje s nagami v pátrání po něčem...
(citováno z příruček pro hraní RPG)

Blizzard říká o BFD toto:
Blackfathom Deeps, kdysi honosný chrám, zasvěcení elfí měsíční bohyni Elune, najdete v oblasti Zoram Strand v Ashenvale. Avšak chrám byl zničen - potopil se pod povrch Veiled Sea. Zde zůstal nedotčený, až do příchodu nag a satyrů, kteří byli přitahováni jeho starověkou energií. Podle legend žije v ruinách chrámu jakési starověké stvoření, Aku'mai. Aku'mai byla oblíbeným společníkem Starých Bohů. Jakmile se objevila v chrámu, přišel tam i kult, známý jako Twilight's Hammer, aby těžil z hrozivé přítomnosti Starých Bohů.


Questy
V této instanci jsou questy jak pro Allianci, tak i pro Hordu, a také questy, které mohou mít pouze některá povolání. Takže začneme Alliancí (nemám nic proti hordě, ale většina mých postav je Alliance a s hordou jsem ještě nikdy v této instanci nebyla).
Knowledge in the Deeps je jediným questem, ležícím hodně daleko od oblasti, kde je instance. Takže až budete mít cestu přes Ironforge, zastavte se ve Forlorn Cavern u chlápka jménem Gerrig Bonegrip.
Další quest, Researching the Corruption, dostanete v Auberdine. V takovém jakémsi altánku nebo co to je stojí night elfka Gershala Nightwhisper (snadno identifikovatelná, protože má nad sebou vykřičník, který vám oznamuje, že se tam nachází nějaký quest - pokud tedy nejste příliš vysoký level).
Dva questy dostanete v hlavním městě night elfů, Darnassus. Musíte pro ně do budovy, kde sídlí Argent Dawn, což je na Craftsmen's Terrace. Questy se jmenují In Search of Thaelrid a Twilight Falls.
No a poslední quest dostanete přímo v instanci, až najdete Thaelrida. Ten vám dá quest s názvem Blackfathom Villainy.

Horda má také několik questů plus dva z dropů, pokud má štěstí. Výhodou je, že nemusí nikam daleko - všechny questy dostane v Zoram's Outpost v Ashenvale. Tyto questy jsou: The Essence of Aku'mai, Allegiance to the Old Gods (2) a Amongst the Ruins. Všechny vám je dá Je'neu Sancrea, ačkoliv ten prostřední vypadá jako follow-up jednoho questu z dropu. Ten se také jmenuje Allegiance to the Old Gods a potřebujete na něj drop Damp Note, který padá z Blackfathom Tide Priestess. Dalším questem z dropu je Baron Aquanis, máte donést Strange Water Globe, který z něj pande, do Zoram's Outpost.
Posledním questem, který můžete dostat, je opět přímo v instanci, stejně jako u Alliance, u NPC jménem Thaelrid.

Warlockové a paladinové, buďte ve střehu, protože pro vás jsou tu další questy. Pro warlocky je zde Orb of Soran'ruk od NPC Doan Karhan z Barrens, a pro paladiny dva - pro každou stranu jeden. Paladinové z Alliance mají quest Seeking the Kor Gem z Auberdine (NPC Thundris Windweaver) a Horda zase The Path of the Adept z Farstriders' Square v Silvermoon (NPC Knight-Lord Bloodvalor).

Co tady najdete
Z rostlinek se tu dá najít Bruiseweed a Stranglekelp, pro minery tu pak je cín (tin ore).

Potvory
Tak samozřejmě, jak už bylo řečeno, nagy, satyrové a příslušníci zmíněného kultu. Potom tu najdeme kraby, murloky, lochnesky, makrury, želvy, vodní elementály... je tu i hydra (Aku'mai), night elf, příslušníci kultu jsou trpaslíci, nemrtví, orkové, lidi, taureni, trollové (pokud jsem na někoho zapomněla, nechť dotyčný vystoupí z hlubin BFD a připomene se).

Loot, který stojí za povšimnutí
1) Ghamoo-ra
- košile (mail, modré) nebo pásek (cloth, modré).
2) Lady Sarevess - rukavice (leather, modré), 1H meč (modrý), modrý luk.
3) Gelihast - rukavice (mail, modré), 2H sekera (modrá), 10-slot bag.
4) Old Serra'kis - dýka (modrá), modrý plášť a modré náramky (leather).
5) Twilight Lord Kelris - modrá hůl, modré kalhoty (cloth) a hlava na quest.
6) Aku'mai - modré kalhoty (cloth), modrý pásek (leather), modrý 2H meč.

Poznámky
- všude ve hře se zkracuje na BFD (LFG BFD atd.), nezaměňovat s BRD, což je Blackrock Depths
- level potvor před portálem je kolem lvl 20-21, v instanci pak 22-24 elite
- doporučený level pro instanci je 24, ačkoliv už hráči na lvl 19 mohou jít

(zdroj: http://www.wowwiki.com/Blackfathom_Deeps, http://www.worldofwarcraft.com/info/basics/worlddungeons.html)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Andrej Andrej | E-mail | Web | 23. prosince 2008 v 15:52 | Reagovat

nevim ako mam otevzit branu

2 fomalhaut fomalhaut | 25. prosince 2008 v 17:45 | Reagovat

myslíš bránu k Aku'mai? V té místnosti před ní - jak je Kelris, za ním stojí podstavec a jsou tam čtyři místa (v každém rohu čtverce jedno), kde se dá zapálit plamen (jen se na to místo klikne). Po zapálení každého plamene se vyrojí potvory (nedoporučuje se tedy zapálit všechny najednou, haha), po zabití poslední potvory z posledního plamene se brána k Aku'mai automaticky otevře.

3 WWW.PSYCHO-PROJECT.EU WWW.PSYCHO-PROJECT.EU | Web | 30. května 2016 v 10:18 | Reagovat

HTTP://WOW.PSYCHO-PROJECT.EU

Popis serveru
-- 15 Vlastních Dungeonů upravených na High Fun
-- Vlastní itemy dropy ve všech dungeonech
-- Spousty úkolů a daily questy
-- Eventy a odměny každý den (průměr 21 eventů/denně)
-- Hopsa úkoly za skákačky
-- Každý den eventy
-- Battlegroundy a vlastní upravy spellů i talentů.
-- Ochotný a aktivní GM team
-- PvP ranky funkční
-- COOL NPCs - Transmogrification, Enchanter, Barber(Kadeřník),Morpher (500+morphs)
-- Antihack(Warden + Passiv), Anti-Wpe, Anti-Spam, Anti-Farming
-- Zrušená macro bugy oproti jinym Fun serverům
-- Portér po celém serveru a ke questům
-- Wipe na serveru nikdy nebude, pokud pojede server samozřejmě.
-- Custom TRANSMOGRIFIER (1000ce itemů na změnu vzhledu dle libosti)
-- Custom MORPHER (1500 morphů) lze je nastavit i jako permanentní vzhled
-- Arena Itemy, PvP itemy, PvE itemy, Event Itemy, Legendary Q itemy, Custom itemy s custom designy

-- Fungujeme již od roku 2009
-- Denně nové itemy, úkoly
-- Uptime průměr 6dní (občas noční restart pro úpravy a doplňky do hry)

Web - Account a VIP Manager, Reset hesla, online hráči, uptime, Armory, PsychoHead ( Wowhead našeho serveru), Ban checker, Userbar, Guildy, Top 100 players a jine

Trestáme převážně jen hackery, jinak mírné tresty. Samozřejmě server má určitá pravidla.

Čím více hráčů online, tím více možností. Větší komunita - více pro server -> větší zábavě

Těšíme se na Vás Team Psycho-Project.eu

4 KIRAdoug KIRAdoug | E-mail | Web | 16. července 2018 v 4:01 | Reagovat

To determine internal swelling is difficult enough, therefore, consequently, they influence the body for a long time, which threatens the normal fetus. Fluids are dangerous because they break blood circulation. Such situation leads to worsening feeding and the breath baby, created hypoxia.
Fighting such a pathology should be done with the help of correction feeding and special procedures so that fluid does not stay tissues. If expectant mother is resting, then under the feet preferably put a cushion or pillow to improve the blood circulation of tired legs. Do not long time to sit or stand, as this leads to stagnation in the body. It is recommended that the knee-elbow position several times a day in order to increase blood flow.
<a href=http://pregnancyplus.info/how-to-relieve-breast-pain-during-pregnancy-useful-tips>how to relieve breast pain during pregnancy</a>

5 Kulbype Kulbype | E-mail | Web | 12. srpna 2018 v 14:49 | Reagovat

Pokrasnenie armpit delivers inconvenience, pain when moving. To delay visit in the hospital should not. Seal under the muscle cavity may turn out to be cancer disease. However often it is result frequent use deodorants, non-compliance rules personal hygiene, increased sweating. Inflammation triggers narrow blouse, contaminated razor-affiliation, the infection.
<a href=http://armpit.info/a-painful-lump-in-the-armpit>large lump under armpit</a>  
Compaction under the arm, redness, lump becoming warm? This is the boil that should will have to be opened, after that drink antibiotics. first stage cost lotions, antibacterial drugs. When the process is started, need surgery.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama