Halloween 2007

17. listopadu 2007 v 9:26 | Fomalhaut |  Zajímavosti
Tak letos se Blizzard s Halloweenem docela vytáhl. Čekala jsem něco jako loni - výzdobu z dýní a kostlivců, pro pobavení trick or treat, masky a hůlky, které na vás sešlou kostým. Ovšem bylo toho mnohem, mnohem víc. Pojďme se na to podívat:

Abychom si Halloweenu dosyta užili, zpřístupnil jej Blizzard již 18. října. V každém hostinci jste mohli na hospodského zkusit oblíbenou kratochvíli TRICK OR TREAT! (jednou za hodinu). Když jste měli štěstí, dostali jste Treat Bag, ve kterém jste našli např. ony zmíněné přeměňovací hůlky, nebo masky či různé sladkosti. Někdy ale hostinský udělal "trick" a na chvíli vás proměnil např. v černou kočku, červa či ďáblíka. Občas na vás dokonce seslal kostým, který jste jinak mohli dostat z hůlek.
Pokud se vám sladkosti nedostávaly, mohli jste si je nakoupit u různých obchodníků. V hospodách samozřejmě byla i letos hra s vytahováním jablek ze škopků, ale ta mě nikdy moc nezaujala. Přibyly questy s nemocnými sirotky (ve Stormwindu pro Allianci a Orgrimmaru pro hordu), kteří se nemohli zúčastnit radovánek, a tak jste jim museli něco přinést - já jsem ty sirotky nějak nehledala, takže tento quest jsem nedělala.
U některých vesnic a městeček (např. Goldshire, Azure Watch, Razor Hill...) jste se mohli potrénovat v hašení požárů. Hořelo tam cosi, co mi připomínalo figurínu Guye Fawkese (britský svátek, něco jako naše čarodějnice), a vy jste museli běhat s vodou a hasit. Za pět kbelíků vody, svržených na oheň, jste dostali odměnu (třeba vás to udělalo větším a oranžovým, nebo jste levitovali, apod.).

THE WICKERMAN FESTIVAL
Tato kratochvíle se konala každý večer před Undercity. Horda měla za úkol bombardovat Southshore smradlavými bombami (něco jako hnojůvky v Harry Potterovi), zatímco Alliance měla za úkol Hordě v tomto počínání zabránit. Dalším questem bylo proplížit se k Undercity a vyzkoumat, co se tam vlastně děje.

THE HEADLESS HORSEMAN
Neboli Bezhlavý jezdec, byl zřejmě největší Halloweenskou událostí. Pro nižší levely byl k mání v Goldshire, Azure Watch, Kharanosu, Brillu, Razor Hillu nebo Silvermoon City jakožto lvl 11 neelitní potvora. Vracel se vždy po určité době, aby šířil hrůzu nad městečky a vesnicemi. Pro lvl 70 byl na hřbitově ve Scarlet Monastery připraven elitní quest (pro skupinu 5 hráčů), Bezhlavý jezdec byl lvl 70 elitní potvora a zabít ho vyžadovalo vcelku dost úsilí a kombinačních schopností. Byl jako daily quest, tzn. každý ho mohl vyvolat jenom jednou za den. Jeho vyvolání se dělo u jakéhosi oltáře, ze kterého jste vzali svíci a vetkli ji do hromádky hlíny kousek za oltářem. Boj spočíval v tom, že jste mlátili jeho tělo, ovšem jakmile ztratil hlavu, museli jste mlátit okamžitě tu hlavu, po chvilce mu zase sedla na tělo a on měl opět 100% zdraví. Tak se to opakovalo, dokud hlava nebyla mrtvá. Ovšem bezhlavec se bránil, jak se dalo, házel na vás cosi ohnivého (efekt podobný např. warločímu immolate) a posílal své vojsko - dýně - které se na vás vrhaly a bylo jich moc. Ale odměny stály za to - kromě fialových věcí (prstýnků a hlavně helmy, po které toužil každý warrior nebo paladin a která měla velmi nízký drop) padala například košťata pro různé úrovně jezdectví (na jedno jste řidičák vůbec nepotřebovali). Košťata sloužila buď jako pozemní mounti (v rychlosti normální i epic) nebo ta lepší jako létající mounti (možnost použít pouze v Outlandu). Z Bezhlavého jezdce se také daly lootnout dýně, které jste potom házeli na hlavu ostatním a ti potom vypadali skutečně směšně.
Zkrátka a dobře, letošní Halloween se mi opravdu líbil a doufám, že Blizzard nepoleví a na příští rok vymyslí zase něco podobně "vytuněného".
A abych nebyla nespravedlivá: ta výzdoba byla opravdu moc pěkná. Tady máte jeden obrázek na ukázku:
Poznámka: na obrázcích s ohni je moje horďácká blood elf paladinka (toho času lvl 12 či tak nějak), tváří v tvář Bezhlavému jezdci lvl 70 hunterka (pamatujete se, jak jsem říkala, že jsem se snažila hunterku levelit co nejrychleji? Tak to je ona.), stejně tak jako tančící dýňová hlava. Na velkém obrázku dýňových hlav opět moje hunterka a vedle ní šaman mého přítele, tehdy lvl 40 s čerstvým "řidičákem".
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 WWW.PSYCHO-PROJECT.EU WWW.PSYCHO-PROJECT.EU | Web | 30. května 2016 v 10:44 | Reagovat

HTTP://WOW.PSYCHO-PROJECT.EU

Popis serveru
-- 15 Vlastních Dungeonů upravených na High Fun
-- Vlastní itemy dropy ve všech dungeonech
-- Spousty úkolů a daily questy
-- Eventy a odměny každý den (průměr 21 eventů/denně)
-- Hopsa úkoly za skákačky
-- Každý den eventy
-- Battlegroundy a vlastní upravy spellů i talentů.
-- Ochotný a aktivní GM team
-- PvP ranky funkční
-- COOL NPCs - Transmogrification, Enchanter, Barber(Kadeřník),Morpher (500+morphs)
-- Antihack(Warden + Passiv), Anti-Wpe, Anti-Spam, Anti-Farming
-- Zrušená macro bugy oproti jinym Fun serverům
-- Portér po celém serveru a ke questům
-- Wipe na serveru nikdy nebude, pokud pojede server samozřejmě.
-- Custom TRANSMOGRIFIER (1000ce itemů na změnu vzhledu dle libosti)
-- Custom MORPHER (1500 morphů) lze je nastavit i jako permanentní vzhled
-- Arena Itemy, PvP itemy, PvE itemy, Event Itemy, Legendary Q itemy, Custom itemy s custom designy

-- Fungujeme již od roku 2009
-- Denně nové itemy, úkoly
-- Uptime průměr 6dní (občas noční restart pro úpravy a doplňky do hry)

Web - Account a VIP Manager, Reset hesla, online hráči, uptime, Armory, PsychoHead ( Wowhead našeho serveru), Ban checker, Userbar, Guildy, Top 100 players a jine

Trestáme převážně jen hackery, jinak mírné tresty. Samozřejmě server má určitá pravidla.

Čím více hráčů online, tím více možností. Větší komunita - více pro server -> větší zábavě

Těšíme se na Vás Team Psycho-Project.eu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama