Alliance, lvl 12-15, Darkshore (Azuarc)

12. ledna 2008 v 11:32 | Fomalhaut |  Leveling
Ačkoliv Blizzard v revolučním patchi 2.3 mnohé změnil a ledacos přidal (včetně nových questů), rozhodla jsem se neaktualizovat průvodce levelením, a to ze dvou důvodů - jednak by to stálo další čas na úkor testování jiných průvodců, protože na blog umisťuji pouze to, co jsem už s některým charakterem sama zkusila, a druhak předpokládám, že jste všichni natolik svéprávní, že když na vás (opět díky změnám) bude na mapě koukat žlutý vykřičník, jste schopni si tam dojít a podívat se, co je to za quest, rozhodnout se, zda ho přijmete, a v případě, že nevíte, co s tím, si najít pomoc na internetu, např. na Thottbot nebo Allakhazam (nové questy se tam sice objevují velmi pomalu, ale jistě). Tak, a teď už k jádru pudla, v tomto případě první části pěkného průvodce od osoby, která na Allakhazam vystupuje pod nickem Azuarc.

Azuarc nazývá každou část svého průvodce "jednáním" (jako v opeře) a každý výlet "scénou". Usaďte se tedy pohodlně do křesel, zapněte počítač a vítejte v jednání prvním, nazvaném Darkshore.

Do Auberdine, jež celému Darkshore vévodí, se dostanete lodí jak z Teldrassilu, tak z Exodaru i Menethil Harbor, takže dostupnost je dobrá. Jakmile se v Auberdine ocitnete, změňte si hearthstone do tamní hospody, a pak se běžte proběhnout po této přístavní vesničce. Pokud máte oči otevřené, najdete následující questy, které přijměte:
- Buzzbox 827
- Bashal'Aran
- Tools of the Highborne
- Washed Ashore
- How Big a Threat?
- Plagued Lands
- The Family and the Fishing Pole
- The Red Crystal
- For Love Eternal
- Cave Mushrooms
- WANTED: Murkdeep!

Což činí celkem 11 questů.
Azuarc zde přikládá mapu s vyznačením všeho, co nás bude zajímat:
Scéna 1: Auberdinské pláže (lvl 12)
Opusťte vesnici směrem na jih, podél pobřeží. V průběhu tohoto "výletu" nás budou zajímat questy Buzzbox 827, Washed Ashore, How Big a Threat?, Plagued Lands. První přijde na řadu Buzzbox, do kterého musíte zabíjet kraby, kteří se vyskytují na jižním pobřeží. Takže postupujte směrem na jih a přitom zabíjejte každého kraba, kterého uvidíte.

Po nějaké době dorazíte ke kostře obrovské mořské potvory, u které se uhnízdili murloci. Ukažte jim, že teď jste tu pánem vy, a vyhlaďte je. Potom klikněte na kostru, čímž splníte quest Washed Ashore.

Pak pokračujte na jih a znovu zabíjejte kraby, až budete mít všech 6 nohou na quest. Hranicí tohoto výletu by měl být rybář, stojící na malé vyvýšenině u pobřeží. Můžete u něj prodat věci, které nepotřebujete. Pokud ještě nemáte 6 nohou, počkejte chvilku na respawn krabů a nohy dosbírejte, protože u rybáře se změní směr a půjde se do vnitrozemí.

Přímo na východ je tábor furbolgů. Tento tábor je rozdělen do dvou kruhů. Nejsnadnější pro vás bude zamířit opatrně k severnímu z nich a postupovat po jeho okraji, dokud nedostanete "complete" zprávu. Dá se to zvládnout bez toho, že by na vás nějaký furbolg skočil, pokud ale přece jen skočí, udělejte s ním krátký proces, "horní" furbolgové jsou kolem lvl 12, na "dolní" si ovšem dejte pozor, mají až lvl 14.

Před návratem do vesnice vám už zbývá jedna jediná věc - najít vzteklého medvěda (Rabid Thistle Bear). Pokud neuvidíte žádného v okolí místa, kde jste, přemístěte se na jih od tábora furbolgů, tam jich je dost. Jednoho pullněte a použijte past, kterou máte v batohu. Jakmile přes ni medvěd přeběhne, změní se na krotkého a bude vás následovat (tuším, že max. 10 minut, pozn. F.).

A teď už zbývá jen se vrátit zpátky na sever, do vesnice. Odevzdejte questy, přijměte follow-up (raději přijímám všechny, protože Azuarc nikdy nepíše, které se dělat budou a které ne, no a vymazat je můžete vždycky, pozn. F.).

Běžte na konec přístavního mola a skočte z něj tam, kam přijíždí loď z Menethil Harbor. Potopte se a směřujte k jihu, uvidíte tam kostru želvy. Klikněte na ni a pak se vraťte do vesnice. Tyto questy s kostrami byly jakýmsi prequestem, od této doby, kdykoliv uvidíte někde kostru (pár jich na pobřeží je), můžete na ni kliknout a dostanete mini-quest.
Splněné questy: Buzzbox 827, How Big a Threat?, Washed Ashore 1-2, Plagued Lands.

Scéna 2: Bashal'Aran (lvl 13)
Znovu si běžte zaplavat, tentokrát skočte z opačného konce mola (loď z Teldrassilu) a plavte na sever, přičemž zabíjíte lochnessky, které vám přijdou pod ruku (Darkshore Thresher). Když z nich budete mít všechny tři oči, které potřebujete na další Buzzbox, můžete se vrátit na pevnou zem a pokračovat po ní na sever. Nakonec se pobřeží stočí na východ a pak zpátky na sever, udělá tedy jakousi zákrutu, a právě tady najdete další kostru mořské potvory. Klikněte na ni.

Kousek za kostrou najdete druhý Buzzbox, dejte tam oči a přijměte další quest. Od tohoto momentu zabíjejte každého moonstalkera, kterého potkáte. Směle to spojte s vybíjením vzteklých medvědů, na které máte quest také. Zatím je nemusíte nikde grindit, prostě pokračujte s výletem, ale když je uvidíte, hrr na ně.

Vydejte se na východ k cestě a pak se stočte zpátky na jih - je na vás, jestli půjdete po cestě nebo raději kousek od ní lesem, kde máte větší šanci potkat divou zvěř, kterou máte na kill-listu. Vaším úkolem je každopádně dorazit k Bashal'Aran.
Až tam dorazíte, vydejte se po cestičce na kopec, kde najdete malý letohrádek s modrým světlem a elfem. Bude po vás chtít zabíjet ty potvory v ruinách (Grell, ale já jim říkám gremlini, pozn. F.). Celkem snadná práce, takže zabíjejte, dokud nebudete mít 8 jejich náušnic. Pak přijde další úkol od elfa - získat cosi od satyrů. Satyři jsou tu asi jen 2-3 v celé oblasti a drop není 100%, takže možná budete muset chvíli vydržet, kroužit kolem a zabíjet. Jakmile drop získáte, hurá k elfovi a další quest, který se splní na jiném místě.

Teď zamiřte k horám na východě a podle nich pokračujte na jih. Brzy dorazíte k moonkinům (vypadají jako chodící sovy, pozn. F.) a na kopečku byste měli vidět velký červený krystal. Jakmile ho uvidíte, snažte se dojít dostatečně blízko tak, abyste dostali "complete", ale přitom zbytečně nedráždili moonkiny. Hotovo? Sláva, hearthstone do Auberdine, další scéna je za vámi.
Splněné questy: Buzzbox 411, Bashal'Aran 1-3, The Red Crystal, The Beached Sea Creature #1.

V Auberdine se vám mezitím zpřístupnily další questy, takže si zaktualizujeme quest log, který by po dalším oběhnutí Auberdine měl vypadat takto:
- Tools of the Highborne
- Bashal'Aran
- As Water Cascades (z krystalu)
- Buzzbox 323 (z druhého Buzzboxu)
- How Big a Threat? (druhá část)
- The Family and the Fishing Pole
- The Cliffspring River
- Cleansing of the Infected (follow-up z Plagued Lands)
- For Love Eternal
- Cave Mushrooms
- Deep Ocean, Vast Sea
- The Tower of Althalaxx
- WANTED: Murkdeep!

13 questů... The Family and the Fishing Pole je quest, který můžete splnit buď jako rybář (vylovíte si potřebné rybky), nebo ryby od někoho kupte. Také ho plnit nemusíte, je to na vás. Na druhé straně, naučit se rybařit a strávit 5-10 minut chytáním ryb za nějaké XP stojí, ne?

Scéna 3: Ameth'Aran (lvl 14)
Teď opusťte Auberdine spořádaně po cestičce a vydejte se na jih. Trochu se proběhnete, ale nakonec uvidíte u cesty napůl klečící postavu - Sentinel Tysha Moonblade. Vezměte si od ní quest a vstupte do ruin Ameth'Aran. Máte tady několik úkolů:
- zabíjejte duchy, kteří jsou tu prostě všude, a sbírejte dropy pro Tools of the Higborne
- najděte plamen (zhruba uprostřed jižní poloviny ruin) pro Bashal'Aran
- najděte ducha night elfky, zabijte ho a seberte drop pro For Love Eternal (chcete-li vědět více o tomto questu, podívejte se do rubriky questy, váže se k němu pěkný, ale smutný, příběh, pozn. F.)
- najděte dvě kamenné desky s nápisy pro The Fall of Ameth'Aran

Jakmile máte všechny úkoly hotové, vraťte se na cestu a odevzdejte quest u Tyshy, cestu pak přejděte a vydejte se k táboru furbolgů, který jste navštívili už ve scéně 1 (musíte jít trochu na sever). Tentokrát se bude zabíjet.

Zabito vše, co je na kill-listu pro quest How Big a Threat? Dobře, poslední věc v této části - vrátit se k červenému krystalu. Tentokrát na něj ale musíte kliknout, takže zabíjení moonkinů se nevyhnete, pozor ale, abyste jich na sebe nenalákali moc. Pokud ještě nemáte hearthstone připravený, musíte pěšky, pokud ano, použijte jej, protože poslední zastávkou je opět Auberdine. Teoreticky už byste měli být lvl 15.
Splněné questy: The Fall of Ameth'Aran, Tools of the Highborne, For Love Eternal, How Big a Threat? 2, As Water Cascades.
V příští části se vydáme na Bloodmyst Isle.

(zdroj: http://wow.allakhazam.com/db/guides.html?guide=964 včetně mapy)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 WWW.PSYCHO-PROJECT.EU WWW.PSYCHO-PROJECT.EU | Web | 30. května 2016 v 10:21 | Reagovat

HTTP://WOW.PSYCHO-PROJECT.EU

Popis serveru
-- 15 Vlastních Dungeonů upravených na High Fun
-- Vlastní itemy dropy ve všech dungeonech
-- Spousty úkolů a daily questy
-- Eventy a odměny každý den (průměr 21 eventů/denně)
-- Hopsa úkoly za skákačky
-- Každý den eventy
-- Battlegroundy a vlastní upravy spellů i talentů.
-- Ochotný a aktivní GM team
-- PvP ranky funkční
-- COOL NPCs - Transmogrification, Enchanter, Barber(Kadeřník),Morpher (500+morphs)
-- Antihack(Warden + Passiv), Anti-Wpe, Anti-Spam, Anti-Farming
-- Zrušená macro bugy oproti jinym Fun serverům
-- Portér po celém serveru a ke questům
-- Wipe na serveru nikdy nebude, pokud pojede server samozřejmě.
-- Custom TRANSMOGRIFIER (1000ce itemů na změnu vzhledu dle libosti)
-- Custom MORPHER (1500 morphů) lze je nastavit i jako permanentní vzhled
-- Arena Itemy, PvP itemy, PvE itemy, Event Itemy, Legendary Q itemy, Custom itemy s custom designy

-- Fungujeme již od roku 2009
-- Denně nové itemy, úkoly
-- Uptime průměr 6dní (občas noční restart pro úpravy a doplňky do hry)

Web - Account a VIP Manager, Reset hesla, online hráči, uptime, Armory, PsychoHead ( Wowhead našeho serveru), Ban checker, Userbar, Guildy, Top 100 players a jine

Trestáme převážně jen hackery, jinak mírné tresty. Samozřejmě server má určitá pravidla.

Čím více hráčů online, tím více možností. Větší komunita - více pro server -> větší zábavě

Těšíme se na Vás Team Psycho-Project.eu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama