Naše oblíbené lokace

26. března 2008 v 12:18 | Fomalhaut, Basti, Thenalya |  Zajímavosti
Při levelení různých altů jsem si kolikrát říkala, "Super, už jsem zase tady, kde se mi moc líbí," nebo naopak, "Fuj, už zase tady". A pak mě napadlo udělat si takový malý TOP 5 oblastí, které se mi líbí nejvíc. Tenhle přehled vám teď přináším, a nejenom svůj, zeptala jsem se i Bastiho a Theny, co se líbí jim. Snažila jsem se odchytit i Moona, ale znáte ho, on není moc kooperativní, má teď spoustu práce s levelením všech svých altů na lvl 70 a vybavením je gearem z BT ;)
Moje TOP 5:
1) Duskwood (18-30): temný les, kde je snad všechno zlo možné. Navíc jsou tu questy, které člověka dostanou a donutí ho uvědomit si, že i svět WoW je krutý a před potoky slz vás ochrání jenom odříkávání mantry "jen to jen hra, je to jen hra..."
2) Stranglethorn Vale (31-45): džungle, džungle a zase džungle. Vždycky mě bavilo představovat si, že jsem neohrožený cestovatel, probíjející se tropickou džunglí, a tady to můžu opravdu zažít. Moji lásku k téhle lokaci nezlomil ani nekonečný ganking na PvP serveru, i když na PvE si konečně tuto atmosféru můžu pořádně vychutnat. Jen to počasí mě štve, většinou, když tu dělám questy, prší :)
3) Eastern Plaguelands (53-60): jednotvárná rezavá pláň, plná nemrtvých. Teď si možná říkáte, co se mi na tom může líbit. Já vlastně ani nevím, snad to, že je tu spousta questů, že se tu levelí poměrně snadno, že při zabíjení potvor zároveň pracujete na reputaci s Argent Dawn (teď už se nejeví důležitá, ale v pre-TBC dobách na ní makal každý, kdo se chtěl podívat do Naxxramasu), že je tam pěkná instance Stratholme (staří veteráni si možná vzpomenou na onen nechvalný "Baron 45min run") a že je tam Light Hope's Chapel - ostrůvek útočiště v jinak nehostinné krajině.
4) Darkshore (10-20): elfský les, možná trochu temný, ale noční elfové se tam cítí jako doma (všimli jste si někdy, jak jim v té tmě září oči?). Spousta questů, jen některé z nich vás pošlou hodně daleko od Auberdine a zpátky vede jen jediná cesta - pěšky :). Místo, kde se noční elfové poprvé setkají s nagami a... murlocky :D
5) Ghostlands (10-20): území hordy, které přišlo s TBC a novou rasou - krvavými elfy (ošklivé jméno, já preferuji anglické Blood Elf). Samozřejmě jsem si také hned jednoho vytvořila a vrhla se do objevování nových lokací a questů. Po zářivém zlato-červeném designu jejich startovní oblasti - Eversong Woods - se mi Ghostlands jevily jako pohlazení pro moje unavené oči. Navíc se mi hrozně líbil jeden quest, v němž musíte donést cosi Lady Sylvanas do Undercity a pak... se odehraje něco, co vás dost překvapí (ale neřeknu co).
Co vysloveně nemám ráda? Searing Gorge, strašně depresivní oblast, které se snažím při levelení vyhnout (naštěstí po patchi, v němž Blizzard přinesl nové questy v Dustwallow Marsh, mi XP ze SG nechybí). No a pak Nagrand - prosím, nekamenujte mě, ale připadá mi jak dětské omalovánky.

Basti TOP 5:
1) Stranglethorn Vale (31-45): miluji trollské zříceniny a zde je jich opravdu nespočetně. Navíc kombinace pralesa, moře a krásného počasí je také úžasná. Asi se mi nepoštěstí projít se pralesem, tady si to mohu vynahradit :-) Spousta barev, všelijaké havěti a ustavičný ganking na PVP serverech mě sem nutí se vracet :)
2) Wetlands (20-30): mám rád pravěké období, tady člověk může potkat všelijaké predátory z této éry, i fauna tu pravěk připomíná. Jakýsi zvláštní opar dělá tuto lokaci tajemnou. Jen questy s trilobity mi tu chybí :)
3) Nagrand (64-67): jediná Outlandovská lokace v Top 5. Na mě působí strašně optimistickým dojmem, věčně tu svítí slunce, rád pozoruji či usedám na vznášející se ostrůvky a dívám se, koho zase Horda zabila :-) Když nemám co dělat nebo si potřebuji odpočinout, vždy sem zaletím, ze Shattrath to je sem kousek.
4) Mulgore (1-10): tahle volba asi spoustu lidí překvapí. Jednak, protože to je území Hordy, a pak je také zdánlivě prázdné. Já nemám rád přeplácané území typu Un'Goro Crater. V jednoduchosti je krása. Zkuste si někdy si vychutnat nekonečné zelené pláně či typické větrníky, fantasticky zapadající do zdejší krajiny.
5) The Hinterlands (40-50): budu se opakovat, trollské ruiny mě prostě uchvátily, zde navíc najdeme i sympatický les. Navíc se dá dojít i k moři, prolézt jeskyně či dokonce najít zkratku do Eastern Plaguelands.
Které místo je nejhnusnější? :)
DESOLACE! tam dělat q je fakt utrpení:))

Thenalya TOP 5:
1) Mulgore (1-10): otevřená zelená pláň se spoustou prostoru, kde vás obklopuje atmosféra původních Indiánských obyvatel na každém kroku. Zde najdete první stáda monumentálních kodo. Nádherné místo pro slibné začátky.
2) Duskwood (18-30): tmavý les, plný stínů, kde se zdá, že vše šlo špatnou cestou. Na tomto místě jste opravdovým hrdinou, bojujícím za spravedlnost, a vaše schopnosti i dobrá vůle projdou skutečně tvrdou zkouškou.
3) Ashenvale (18-30): obrovský elfí les, plný magie, dějiště neustálých potyček mezi dvěma nejcharismatičtějšími rasami (nočními elfy a orky), les, který je poznamenán válkou, jež oddělila kontinenty, ale kde ještě stále zůstávají původní energie od začátku stvoření světa.
4) Stonetalon Mountains (15-27): místo s množstvím různých potvor, kde se hrdina musí přizpůsobit rozdílnému prostředí.
5) The Blasted Lands (45-55): poslední krůčky před portálem do Outlandu, místo, které bylo svědkem jedné z největších bitev a kde se musíte sami sebe ptát: "Co mě čeká za tím obrovským zeleným portálem?"
Co se mu nelíbí, je Hellfire Penninsula, protože je to podle něj nejnehostinnější oblast a její barvičky nejsou zrovna přátelské k očím ubohého unaveného hráče :) Další lokací, kterou nemusí, je Netherstorm, kvůli obrovskému množství potvor, vrhajících se na vás ze všech stran, a vy si přitom chcete utrhnout jen jednu kytičku. Také cestování (pokud ještě nemáte létajícího mounta) je zde utrpením - mezi jednotlivými ostrůvky vede obvykle jen jeden most.

(zdroj obrázků: http://www.wowwiki.com/Zone)
A co se líbí vám? Najděte si čas hlasovat v naší anketě a pokud v ní nenajdete svou nej nej lokaci, napište na fomalhaut@seznam.cz :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Anketa

Jaká lokace se vám nejvíc líbí?

Ashenvale 13.6% (6)
The Blasted Lands 0% (0)
Darkshore 4.5% (2)
Duskwood 6.8% (3)
Eastern Plaguelands 9.1% (4)
Ghostlands 0% (0)
The Hinterlands 2.3% (1)
Mulgore 38.6% (17)
Nagrand 11.4% (5)
Stonetalon Mountains 2.3% (1)
Stranglethorn Vale 9.1% (4)
Wetlands 2.3% (1)

Komentáře

1 Basti Basti | 26. března 2008 v 17:12 | Reagovat

Tato, nešahej mi na Nagrand !!:-D Já ti dám omalovánky.-)

Theno, s tím Blasted lands to myslíš vážně?

2 fomalhaut fomalhaut | 3. dubna 2008 v 18:26 | Reagovat

Myslí to vážně, já se ho ptala :) Jo a mimochodem, omalovánky... včera nebo předevčírem zrovna Thena se svým šamanem začal questit v Nagrandu a jak tak letí na svým novým mountovi nad tím Nagrandem, tak mi povídá "ale víš, že s těma omalovánkama máš vlastně pravdu?" :D

3 Thorgh Thorgh | E-mail | 15. dubna 2008 v 15:56 | Reagovat

Mulgore rulezz pro taury the best :D sem si tam rád s 50 zajdu podívat

4 Pirát Pirát | E-mail | 28. dubna 2008 v 11:30 | Reagovat

měn bavi zabijet toje na wow tonejlepši :D

5 Alangor Alangor | 23. října 2008 v 9:13 | Reagovat

Mno ja to vidim asi takhle:

Barrens - nadherna savana

Tirisfal Glade - ty vetrniky pod zelenou oblohou jsou opravdu vynikajici

Dun Morog

Azshara

6 fomalhaut fomalhaut | 2. listopadu 2008 v 20:20 | Reagovat

Dobrý výběr :) teďka už bych Barrens asi do svých nej zařadila taky, poté, co jsem si rozehrála pár horďáckých altů, tam questím celkem pravidelně. TG má fakt hustou atmosféru a undeadi se do toho vyloženě hodí.

Jinak se hrozně těším na lokace ve WotLK, podle screenů vypadají slibně, takže asi pak dorazím s nějakým WotLK TOP :)

7 Nolofinwe Nolofinwe | 20. prosince 2011 v 13:30 | Reagovat

The Hinterlands .. Odtamtud se mi ni nechtělo odcházet... fakt se mi tam líbilo ;-)

8 WWW.PSYCHO-PROJECT.EU WWW.PSYCHO-PROJECT.EU | Web | 30. května 2016 v 10:43 | Reagovat

HTTP://WOW.PSYCHO-PROJECT.EU

Popis serveru
-- 15 Vlastních Dungeonů upravených na High Fun
-- Vlastní itemy dropy ve všech dungeonech
-- Spousty úkolů a daily questy
-- Eventy a odměny každý den (průměr 21 eventů/denně)
-- Hopsa úkoly za skákačky
-- Každý den eventy
-- Battlegroundy a vlastní upravy spellů i talentů.
-- Ochotný a aktivní GM team
-- PvP ranky funkční
-- COOL NPCs - Transmogrification, Enchanter, Barber(Kadeřník),Morpher (500+morphs)
-- Antihack(Warden + Passiv), Anti-Wpe, Anti-Spam, Anti-Farming
-- Zrušená macro bugy oproti jinym Fun serverům
-- Portér po celém serveru a ke questům
-- Wipe na serveru nikdy nebude, pokud pojede server samozřejmě.
-- Custom TRANSMOGRIFIER (1000ce itemů na změnu vzhledu dle libosti)
-- Custom MORPHER (1500 morphů) lze je nastavit i jako permanentní vzhled
-- Arena Itemy, PvP itemy, PvE itemy, Event Itemy, Legendary Q itemy, Custom itemy s custom designy

-- Fungujeme již od roku 2009
-- Denně nové itemy, úkoly
-- Uptime průměr 6dní (občas noční restart pro úpravy a doplňky do hry)

Web - Account a VIP Manager, Reset hesla, online hráči, uptime, Armory, PsychoHead ( Wowhead našeho serveru), Ban checker, Userbar, Guildy, Top 100 players a jine

Trestáme převážně jen hackery, jinak mírné tresty. Samozřejmě server má určitá pravidla.

Čím více hráčů online, tím více možností. Větší komunita - více pro server -> větší zábavě

Těšíme se na Vás Team Psycho-Project.eu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama