Mýty, část sedmá - Rozdělení světa

18. dubna 2008 v 17:14 | Fomalhaut |  Legendy
Illidan věděl, že pokud bude Studna věčnosti zničena, nebude už nikdy moci holdovat své milované magii, a tak se rozhodl sobecky jít za svým cílem. Zradil svého bratra a vydal se varovat Urozené. Posedlý svým šílenstvím a bodavou záští k bratrovi kvůli jeho románku s Tyrande necítil Illidan nejmenší výčitky, že se přidal k Azshaře a jejím věrným. Dokonce přísahal, že ochrání moc Studny za každou cenu.
Malfurion, zlomený a zklamaný ze zrady svého bratra, vedl své druhy do srdce Azshařina chrámu. Ale když vtrhli do hlavní přijímací komnaty, našli Urozené uprostřed jejich posledního temného rituálu. Společné kouzlo vytvořilo pohyblivý vír moci uprostřed rozbouřených hlubin Studny. Jakmile se Sargerasův hrozivý stín objevil v dohledu, Malfurion a jeho věrní zaútočili.
Azshara, která obdržela Illidanovo varování, byla více než
připravena. Téměř všichni Malfurionovi druzi byli zničeni kouzly šílené královny. Tyrande, která se snažila zaútočit na královnu zezadu, byla zaskočena královninými strážci. Ačkoliv se jí podařilo je přemoci, utrpěla těžká zranění. Když Malfurion spatřil svou lásku vážně raněnou, rozzuřil se a rozhodl se skoncovat jednou provždy s Azshařiným životem.
Uprostřed zuřící bitvy se náhle ze stínů vynořil Illidan a blížil se ke Studni. Poklekl u ní a naplnil jiskřící vodou zvláštní nádoby, které si opatřil. Přesvědčen, že démoni zničí civilizaci nočních elfů, rozhodl se opatřit si mocnou vodu pro sebe a těžit z její energie.
Následující bitva mezi Malfurionem a Azsharou uvrhla pečlivě připravená kouzla Urozených v chaos. Vír uvnitř Studny explodoval a roznítil katastrofický řetěz událostí, které navždy rozdělily svět. Obrovský výbuch rozbořil chrám a seslal vlny zemětřesení zmučenou zemí. Jak pokračovala strašná bitva mezi Legií a nočními elfy, prudce se dmoucí Studna věčnosti se zhroutila do sebe a byla zničena.
Následný výbuch otřásl zemí a zakryl oblohu.
Jak exploze otřásla světem, moře spěchalo zaplnit hluboké jizvy, zanechané na zemi. Téměř osmdesát procent pevniny Kalimdoru bylo zničeno, zbyla jen nepatrná část nyní rozdělených kontinentů, obklopených novým bouřícím mořem. Uprostřed tohoto moře, kde bývala Studna věčnosti, se dodnes nachází Maelstrom, bouřící chaotickými energiemi, které nikdy nezmizí. Maelstrom zůstane navždy připomínkou strašlivé katastrofy... a období ideálů, navždy ztracených.
Královna Azshara a její Urození nějakým způsobem přežili, ale při explozi byli vtaženi do mořských hlubin. Zde, prokletí, dostali nový tvar a stali se z nich odporné hadovité nagy. Sama Azshara, plná nenávisti a hněvu, se stala opravdovým monstrem, odrážejícím zlo a zášť, které vždy dřímaly uvnitř mocné královny.
Na dně Maelstromu si nagy vybudovaly nové město, Nazjatar, které se mělo stát novým centrem jejich moci. Avšak bylo jim určeno čekat více než tisíce let, než se svět dozvěděl o jejich existenci.

(zdroj: http://www.wowwiki.com/The_Sundering_of_the_World)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 WWW.PSYCHO-PROJECT.EU WWW.PSYCHO-PROJECT.EU | Web | 30. května 2016 v 10:35 | Reagovat

HTTP://WOW.PSYCHO-PROJECT.EU

Popis serveru
-- 15 Vlastních Dungeonů upravených na High Fun
-- Vlastní itemy dropy ve všech dungeonech
-- Spousty úkolů a daily questy
-- Eventy a odměny každý den (průměr 21 eventů/denně)
-- Hopsa úkoly za skákačky
-- Každý den eventy
-- Battlegroundy a vlastní upravy spellů i talentů.
-- Ochotný a aktivní GM team
-- PvP ranky funkční
-- COOL NPCs - Transmogrification, Enchanter, Barber(Kadeřník),Morpher (500+morphs)
-- Antihack(Warden + Passiv), Anti-Wpe, Anti-Spam, Anti-Farming
-- Zrušená macro bugy oproti jinym Fun serverům
-- Portér po celém serveru a ke questům
-- Wipe na serveru nikdy nebude, pokud pojede server samozřejmě.
-- Custom TRANSMOGRIFIER (1000ce itemů na změnu vzhledu dle libosti)
-- Custom MORPHER (1500 morphů) lze je nastavit i jako permanentní vzhled
-- Arena Itemy, PvP itemy, PvE itemy, Event Itemy, Legendary Q itemy, Custom itemy s custom designy

-- Fungujeme již od roku 2009
-- Denně nové itemy, úkoly
-- Uptime průměr 6dní (občas noční restart pro úpravy a doplňky do hry)

Web - Account a VIP Manager, Reset hesla, online hráči, uptime, Armory, PsychoHead ( Wowhead našeho serveru), Ban checker, Userbar, Guildy, Top 100 players a jine

Trestáme převážně jen hackery, jinak mírné tresty. Samozřejmě server má určitá pravidla.

Čím více hráčů online, tím více možností. Větší komunita - více pro server -> větší zábavě

Těšíme se na Vás Team Psycho-Project.eu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama