Začínáme - Undead, lvl 1-13 (Dekaras)

15. dubna 2008 v 18:48 | Fomalhaut |  Leveling
Po "starťáku" pro Blood elfy tu máme další, tentokrát pro nemrtváky (můj oblíbený tvar překladu slova undead, nebijte mě za to :D). V tomto průvodci chybí obrázky i čísla pro orientaci na mapě, ale i tak by vám měl pohyb po startovních lokacích usnadnit a zefektivnit.

Level 1, Deathknell
1. Právě jste se vzbudili v jakési hrobce, takže vylezte po schodech a ocitnete se před NPC (Undertaker Mordo), kde dostanete quest Rude Awakening.
2. Vydejte se po cestě do vesnice a vejděte do kaple, kde odevzdáte quest a dostanete nový, The Mindless Ones.
3. Oba druhy zombií na tento quest najdete severovýchodně od kaple. V průběhu zabíjení potřebného počtu zombií se pravděpodobně ocitnete na dalším levelu.

Level 2
1. Odevzdejte quest, autor se tímto dostal na lvl 3.

Level 3
1. Vezměte si nové questy (uvnitř kaple): ...Scroll (pošle vás k vašemu trenérovi, název se liší podle povolání, které jste si vybrali), Rattling the Rattlecages, The Damned.
2. Odevzdejte quest u trenéra.
3. Prodejte, co nepotřebujete, naučte se nová kouzla/dovednosti.
4. Udělejte si okružní výlet kolem vesnice a zabíjejte netopýry, vlky a kostlivce, čímž se pravděpodobně dostanete na lvl 4.

Level 4
1. Vraťte se do kaple a odevzdejte Rattling the Rattlecages a The Damned.
2. Vezměte si další quest v kapli a dva před kaplí. Jsou to: Maria's Last Wish, Scavenging Deathknell a Night Web's Hollow.
3. Prodejte, trénujte.
4. Na místě, kde jste zabíjeli zombie a kostlivce, najdete různě v budovách a jejich těsné blízkosti jakési bedny, sesbírejte potřebný počet. Pod vesnicí najdete zničený tábor, a v něm nemrtvého Samuela Fippse. Zabijte ho a lootněte Samuel's Remains.
5. Severozápadně od vesnice uvidíte na mapě jeskyni. Vydejte se k ní a zabijte pavouky (žluté-neagresivní venku a červené-agresivní uvnitř), které potřebujete na Night Web's Hollow. Pravděpodobně budete lvl 5, než quest dokončíte.

Level 5
1. Jděte na hřbitov vedle kaple a položte pozůstatky ubohého Samuela na Mariin hrob. Odevzdejte i další splněné questy (Scavenging Deathknell a Night Web's Hollow).
2. Vezměte si quest The Scarlet Crusade.
3. Prodejte a přesuňte se do tábora na východ od vesnice, kde najdete "scarleťáky". Zabíjejte je tak dlouho, dokud nedostanete 12x Scarlet Armband, a pokud možno lvl 6.

Level 6
1. Zpátky do Deathknell, kde odevzdáte scarleťácký quest a vezmete další, s názvem The Red Messenger.
2. A opět do toho samého tábora (jojo, milujeme Blizzard), najděte chlápka jménem Meven Korgal, zabijte ho a lootněte jakýsi dopis.
3. Vraťte se do vesnice, odevzdejte quest a vezměte si další, Vital Intelligence.
4. Prodejte, naučte se a hurá, opouštíme základní lokaci.
5. Vydejte se po cestě na sever, u brány (NPC Calvin Montague) vezměte quest A Rogue's Deal.
6. Pokračujte po cestě, na rozcestí na vás čeká Deathguard Simmer s questem Fields of Grief. Na severozápad od rozcestí je dýňová farma, sesbírejte z ní dýně, které potřebujete na tento quest.
7. Jděte do vesnice Brill, cestou potkáte ošklivého cosi s vyhřezlými vnitřnostmi, co se jmenuje Gordo a dá vám quest Gordo's Task (později zjistíte, že tento ošklivák inteligence moc nepobral).
8. Pokračujte do Brillu, odevzdejte Fields of Grief, Vital Intelligence, A Rogue's Deal. Pravděpodobně budete lvl 7.

Level 7
1. Porozhlédněte se kolem a sesbírejte tyto questy: A Putrid Task, Fields of Grief, A New Plague, At War with the Scarlet Crusade, Wanted: Maggot Eye, Graverobbers, Deaths in the Family, The Haunted Mills, The Chill of Death.
2. Jděte do sklepa hospody a splňte si Fields of Grief.
3. Prodejte, co nepotřebujete, naučte se další schopnosti a také první pomoc (First Aid). Později se vám (i healerům!!!) bude hodit.
4. Změňte si hearthstone do Brillu, což vám později ušetří spoustu času.
5. Vydejte se kolem města, kde budete zabíjet Rotting Dead (nejlepší místo je prý východně od malého rybníčku - Stillwater Pond). Cestou nenechávejte naživu ani Duskbats a Darkhounds, potřebujete z nich dropy na questy.
6. Směřujte zpátky k farmě, kde jste sbírali dýně, tentokrát půjdete zabíjet Scarlet Warriors, kteří jsou kolem věže na západ od farmy. Na quest jich potřebujete zabít 10.
7. Nakonec se vraťte do Brillu (pravděpodobně už na lvl 8).

Level 8
1. Kupte "coarse thread" (Trade Supplies Merchant).
2. Odevzdejte tyto questy: A Putrid Task, Gordo's Task, At War with the Scarlet Crusade, The Chill of Death, A New Plague.
3. Sesbírejte další questy: The Mills Overrun, Doom Weed, A New Plague, At War with the Scarlet Crusade, Proof of Demise.
4. Prodejte, natrénujte.
5. Vydejte se na sever, zabíjejte gnolly a trhejte Doomweed.
6. V budově na severní straně farmy Garren's Haunt bydlí Maggot Eye. Zabijte ho a lootněte jeho packu.
7. Ještě severněji uvidíte hádejte koho? No přece murlocky! (Hurááá!!!) Zabíjejte je tak dlouho, dokud nemáte dropy na quest a pravděpodobně i lvl 9.

Level 9
1. Zpátky do Brillu, odevzdejte Doom Weed, A New Plague, Wanted: Maggot Eye, Graverobbers.
2. Vezměte tyto questy: A New Plague, Delivery to Silverpine Forest, Forsaken Duties, The Prodigal Lich.
3. Vydejte se jihovýchodně od Brillu, až dojdete k věži, zabijte potvory, které potřebujete na quest At War with... (kapitán je uvnitř), pak dofarměte zbytek prstenů na Proof of Demise.
4. Vraťte se do Brillu a odevzdejte oba questy. Pravděpodobně budete lvl 10.

Level 10
1. Konečně jste dostali první talentový bod. Utraťte ho uvážlivě (ze začátku je dobré jít na talenty, které vám usnadní levelení, čili zkrátí casting kouzel, která často používáte, zlepší vám škodu, kterou napácháte, atd.).
2. Vezměte si quest At War with... (nekonečný řetěz, každý quest má stejné jméno).
3. Prodejte, vezměte si quest pro vaše povolání - jeho plnění se tu nepíše, protože je pro každé povolání jiný, takže zase jednou čtěte, co se píše v questu ;) - a natrénujte nové dovednosti.
4. Vydejte se do Agamand Hills. Nejkratší cesta je přes Stillwater Pond a na severozápad. Zabíjejte Rattlecage Soldier a Darkeye Bonecaster kvůli dropu. Poblíž cesty do Agamand Hills je Devlin Agamand, zabijte ho také a lootněte jeho ostatky.
5. To, co vypadá jako rare potvora (Lost Soul) nezabíjejte, pokud nemusíte, nemají žádný zvláštní loot (zřejmě bug či co, že vypadají jako rare).
6. Uvnitř prvního domku, před nímž stojí asi čtyři kostlivci, je Nissa Agamand, zabijte ji, lootněte ostatky. Thurman Agamand a Gregor Agamand se pohybují kolem mlýnů, budete muset trochu hledat. Thurman vypadá jako zombie a Gregor jako ghúl. Pokud budete mít štěstí, z někoho vypadne dopis (A Letter from Yvette) a dá vám quest A Letter Undelivered.
7. Jakmile máte všechny dropy, vraťte se do Brillu.
8. Splněné questy: The Mills Overrun, The Haunted Mills, Deaths in the Family, a možná i A Letter Undelivered. Všechny odevzdejte a pravděpodobně budete lvl 11.

Level 11
1. Vezměte nový quest Speak with Sevren.
2. Odevzdejte Speak with Sevren u starosty na radnici, vezměte nový quest The Family Crypt.
3. Jděte do Undercity, kde najdete banku a aukční síň, pokud potřebujete něco uložit/prodat. V Mage Quarter odevzdejte The Prodigal Lich a vezměte si další, The Lich's Identity.
4. Opusťte Undercity a jděte po cestě, která vede směrem na Western Plaguelands (na mapě tuto oblast máte paradoxně na východ). Na rozcestí najdete malý tábor, kde odevzdáte quest Forsaken Duties a dostanete Return to the Magistrate a Rear Guard Patrol.
5. Pokračujte po cestě pořád dál na východ, až dojdete k farmě (Balnir Farmstead). Zabijte 8x Bleeding Horror a 8x Wandering Spirit.
6. Severovýchodně od farmy vyšplhejte přes kopec k další věži, zabijte 5x Scarlet Friar a kapitána, který se opět schovává uvnitř.
7. Pak se vydejte na východ zabíjet pavouky, dokud nebudete mít 4 jedové váčky.
8. Pokračujte na západ až k jezeru Brightwater (na mapě velké jezero s ostrůvkem uprostřed). Přeplavte na ostrov (Gunther's Retreat) a zachraňte knížku z malého tábora.
9. Vraťte se k rozcestí a odevzdejte Rear Guard Patrol. Pak se vydejte do Undercity odevzdat The Lich's Identity a vezměte si další, Return the Book.
10. Jděte do Brillu a odevzdejte: At War with..., A New Plague, Return to the Magistrate. Pravděpodobně budete lvl 12.

Level 12
1. Vezměte pokračování A New Plague (stejné jméno), jděte do sklepa hospody a odevzdejte jej.
2. Prodejte, natrénujte nové schopnosti.
3. Vydejte se cestou ke klášteru (Scarlet Monastery). Nebojte se, ještě nejdete do instance pro lvl 30+, na jednom místě cesty ke klášteru uvidíte jinou, slabší, osvětlenou pochodněmi. Dejte se po ní, dovede vás k další věži, kde zabijete posledního kapitána i s jeho bodyguardy. Pak si zase zaplavte na ostrov.
4. Na ostrově odevzdejte Return the Book a vezměte si Proving Allegiance.
5. Z bedničky si vytáhněte svíčku a přesuňte se na menší ostrůvek jihozápadně od toho, kde právě jste. Pomocí svíčky přivolejte Lillith Nefara, zabijte ji a vraťte se na větší ostrov, kde odevzdáte Proving Allegiance a dostanete The Prodigal Lich Returns.
6. Zpátky do Brillu, kde odevzdáte milióntý (a poslední) díl At War with...
7. Vydejte se do Agamand Hills (cestu už znáte). V severovýchodní části najdete rodinnou hrobku, vlezte do ní (je tam spousta potvor, ale to vám je asi jasné). Sestupte až dolů, kde na vás čeká Captain Dargol. Zabijte ho. Možná, že ze zabíjení všech těch potvor, než se k němu dostanete, budete lvl 13.

Level 13
1. Vraťte se do Brillu, odevzdejte The Family Crypt.
2. Jděte do Undercity (Mage Quarter) a odevzdejte The Prodigal Lich Returns.

A je to :) Tady je moje testovací nemrtvá na konci tohoto průvodce:

(zdroj: http://www.wow-pro.com/node/640)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Basti Basti | 16. dubna 2008 v 20:46 | Reagovat

LOL :-)) Tak nemrtváky, pěkně přeloženo.-)) To mi řekni, proč tady pořád tak prosazuješ tu Hordu, já furt čekám na gnomky s růžovými culíčky a ono nic:P

2 fomalhaut fomalhaut | 17. dubna 2008 v 14:56 | Reagovat

tak začni něco dělat a třeba se dočkáš ;)

3 WWW.PSYCHO-PROJECT.EU WWW.PSYCHO-PROJECT.EU | Web | 30. května 2016 v 10:20 | Reagovat

HTTP://WOW.PSYCHO-PROJECT.EU

Popis serveru
-- 15 Vlastních Dungeonů upravených na High Fun
-- Vlastní itemy dropy ve všech dungeonech
-- Spousty úkolů a daily questy
-- Eventy a odměny každý den (průměr 21 eventů/denně)
-- Hopsa úkoly za skákačky
-- Každý den eventy
-- Battlegroundy a vlastní upravy spellů i talentů.
-- Ochotný a aktivní GM team
-- PvP ranky funkční
-- COOL NPCs - Transmogrification, Enchanter, Barber(Kadeřník),Morpher (500+morphs)
-- Antihack(Warden + Passiv), Anti-Wpe, Anti-Spam, Anti-Farming
-- Zrušená macro bugy oproti jinym Fun serverům
-- Portér po celém serveru a ke questům
-- Wipe na serveru nikdy nebude, pokud pojede server samozřejmě.
-- Custom TRANSMOGRIFIER (1000ce itemů na změnu vzhledu dle libosti)
-- Custom MORPHER (1500 morphů) lze je nastavit i jako permanentní vzhled
-- Arena Itemy, PvP itemy, PvE itemy, Event Itemy, Legendary Q itemy, Custom itemy s custom designy

-- Fungujeme již od roku 2009
-- Denně nové itemy, úkoly
-- Uptime průměr 6dní (občas noční restart pro úpravy a doplňky do hry)

Web - Account a VIP Manager, Reset hesla, online hráči, uptime, Armory, PsychoHead ( Wowhead našeho serveru), Ban checker, Userbar, Guildy, Top 100 players a jine

Trestáme převážně jen hackery, jinak mírné tresty. Samozřejmě server má určitá pravidla.

Čím více hráčů online, tím více možností. Větší komunita - více pro server -> větší zábavě

Těšíme se na Vás Team Psycho-Project.eu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama