Průvodce denními questy – maximální profit s minimem času

11. června 2008 v 9:13 | Fomalhaut |  Questy (vč. daily)
Tento průvodce se zabývá optimálním využitím vašeho času při dělání denních questů. Patch 2.4 představil spoustu questů, které můžete opakovat každý den, a ačkoliv z většiny z nich máte reputaci a nějaké ty odměny, většina lidí je dělá pro snadné peníze. Proto byste měli přemýšlet, jak vydělat co nejvíc peněz a nestrávit na tom celý den.
Za tento typ questů máte od 8g do 14g. Skvělým začátkem každého dne je Isle of Quel'danas - tato oblast nyní oplývá největším počtem denních questů ve hře. Tento průvodce předpokládá, že váš server dokončil všechny úrovně a má tudíž odemčeny všechny denní questy v této oblasti.

Jakmile dorazíte na ostrov, poohlédněte se po těchto questech (potřebujete alespoň 10 volných míst v quest logu): Know Your Ley Lines, Keeping the Enemy at Bay, Crush the Dawnblade, The Battle Must Go On, The Airstrikes Must Continue, Don't Stop Now..., Disrupt the Greengill Coast, Further Conversions, Arm the Wards, Open for Business.
Také si můžete vzít (musíte než opustíte ostrov) Ata'mal Armaments a Rediscovering Your Roots, které vás zavedou do Outlandu.

Nejlepší je začít na Greengill Coast východně od místa, kde se nacházíte. Zabíjejte nagy - castery kvůli dropům na osvobození murlocků a melee kvůli klíčům k jejich truhlám. Propracujte se až k místu, kde máte přečíst svitek na Know Your Ley Lines. Celé by vám to nemělo zabrat víc než 15-20 minut, záleží na tom, kolik živých nag najdete.

Dalším krokem je místo s démony (přibližně uprostřed horní části ostrova). Potřebujete zabít šest démonů a přečíst svitek u portálu. Dále potřebujete zabít vyslance, kterému máte vetknout do těla vlajku (většinou už se válí někde mrtvý, takže to máte bez práce).

Teď se posuňte kousek na západ, kde budete vyvražďovat vesnici plnou blood elfů (jmenovitě potřebujete zabít typ Knight, Summoner a Marksman) a dokončete čtení svitku, tentokrát u velkého rudého krystalu uvnitř budovy.

Po cestě nezapomeňte sbírat bobule na Open for Business.

No a na konec zabíjení se přesuňte úplně na západ, kde najdete oškliváky, které zabíjíte kvůli Mana Remnants, a takové ty roboty či co to je, které máte označit jakýmsi krystalem, který máte v inventáři. Pak už jenom nabijete Mana Remnants do jednoho z malých krystalů (teď už nejsou dávno obklopeny nepřáteli) a přesunete se k "lítačce", kde si postupně splníte oba lítací questy (bombardování lodí a démonů).
Ostrov máte za sebou, mělo by vám to zabratt cca 45-60 minut, záleží na povolání, gearu, talentech a ostatních hráčích (pokud musíte čekat na respawn, protože to ostatní vymydlili, tak se čas samozřejmě protáhne). Mně to s hunterkou zabralo 50 minut, jednou jsem musela opakovat bombardování démonů, protože jich polovina byla mrtvých a já jsem nenašla dva živé Pit Lordy.

Outland
Za čtení jste dostali svitek, který vás přenese zpátky do Shattrath City, takže předpokládám, že jste tam. Najdete tam questy Sunfury Plans, Maintaning the Sunwell Portal, The Multi-Phase Survey a kdo je sběrač kytiček nebo kopáč či stahovač kůží, může si vzít i quest Gaining the Advantage a sbírat/dolovat/stahovat po cestě dle libosti.

Nejdřív se vydejte do Razorthorn Rise pro kořínky na Rediscovering Your Roots. Pokračujte dolů do Shadowmoon Valley, kde zavraždíte pár individuí poblíž Black Temple pro svých 5 Ata'mal Armaments (pozor na elitní hlídky, které tu přecházejí, nemáte šanci je zabít).

Další výlet směřuje do Nagrandu (nezapomeňte si nasadit brýle), kde si najdete vířící ohnivé koule na Multi-Phase Survey, a pak pokračujte do Hellfire k trůnu Kil'Jaedena a udělejte oba questy tam (Blood for Blood, Blast the Gateway).

Pak se vydejte do Netherstormu zabíjet blood elfy kvůli plánům, nejblíže je Manaforge B'naar, ale je tam většinou hodně dalších hráčů.

No a nakonec do Blade's Edge Mountains - Bash'ir Landing, kde nejdřív musíte zabít pár potvor, abyste dostali takové udělátko, které vás uvrhne do věčné tmy... ehm, tedy máte trochu jiné vidění, které vás schovává před Etherealy a můžete sbírat růžové svítící cosi, přičemž vás vidí jenom taková malá háďátka, která ale mohou být nepříjemná. Až těch růžových svítících cosi máte 10, vraťte se do Shattrath City a zbývající denní questy do limitu 25 vyčerpejte čímkoliv - cooking, fishing PvP, instance, Ogri'la, Sha'tari Skyguard, Netherwing.

Autoři tohoto průvodce tvrdí, že:

warrior - PvP gear - Epic Flying Mount byl hotov za 3 hodiny
rogue - zelený/modrý - normální Flying Mount - 3 h 45 min
warlock - PvP gear - Epic Flying Mount - 2 h 40 min

a já tvrdím, že můj hunter s fialovým (Kara, Gruul) PvE gearem a Epic Flying Mountem byl hotov za 1 hodinu a 45 minut!
(zdroj: http://www.tentonhammer.com/node/32565)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Basti Basti | 11. června 2008 v 16:45 | Reagovat

Pěkný článek, jen bych doplnil z vlastní zkušenosti, že na PVP serverech je ten výše jmenovaný ostrov rájem gankerů, takže se obrňte trpělivostí, či tam raději nelezte:D

2 Me Me | E-mail | 24. července 2008 v 21:16 | Reagovat

Já bych se chtel na neco zeptat... nehraju dlouho WoW, ale tyhle questy jsou od jakého lvlu ? pls :D dik moc za odpoved.

3 fomalhaut fomalhaut | 25. července 2008 v 10:39 | Reagovat

tyhle questy dostaneš na lvl 70, pokud na tvém serveru už mají portál na Isle, dostaneš se tam ze Shattrath City, pokud ne, musíš do Ironforge, kde máš automatický flight path na Isle

4 Me Me | E-mail | 25. července 2008 v 11:34 | Reagovat

ok diky moc ;), takže je to jen pro aliky nebo i pro hordu ?

5 fomalhaut fomalhaut | 25. července 2008 v 13:58 | Reagovat

je to pro všechny, akorát na pvp serveru je tam hrozný ganking

6 WWW.PSYCHO-PROJECT.EU WWW.PSYCHO-PROJECT.EU | Web | 30. května 2016 v 10:17 | Reagovat

HTTP://WOW.PSYCHO-PROJECT.EU

Popis serveru
-- 15 Vlastních Dungeonů upravených na High Fun
-- Vlastní itemy dropy ve všech dungeonech
-- Spousty úkolů a daily questy
-- Eventy a odměny každý den (průměr 21 eventů/denně)
-- Hopsa úkoly za skákačky
-- Každý den eventy
-- Battlegroundy a vlastní upravy spellů i talentů.
-- Ochotný a aktivní GM team
-- PvP ranky funkční
-- COOL NPCs - Transmogrification, Enchanter, Barber(Kadeřník),Morpher (500+morphs)
-- Antihack(Warden + Passiv), Anti-Wpe, Anti-Spam, Anti-Farming
-- Zrušená macro bugy oproti jinym Fun serverům
-- Portér po celém serveru a ke questům
-- Wipe na serveru nikdy nebude, pokud pojede server samozřejmě.
-- Custom TRANSMOGRIFIER (1000ce itemů na změnu vzhledu dle libosti)
-- Custom MORPHER (1500 morphů) lze je nastavit i jako permanentní vzhled
-- Arena Itemy, PvP itemy, PvE itemy, Event Itemy, Legendary Q itemy, Custom itemy s custom designy

-- Fungujeme již od roku 2009
-- Denně nové itemy, úkoly
-- Uptime průměr 6dní (občas noční restart pro úpravy a doplňky do hry)

Web - Account a VIP Manager, Reset hesla, online hráči, uptime, Armory, PsychoHead ( Wowhead našeho serveru), Ban checker, Userbar, Guildy, Top 100 players a jine

Trestáme převážně jen hackery, jinak mírné tresty. Samozřejmě server má určitá pravidla.

Čím více hráčů online, tím více možností. Větší komunita - více pro server -> větší zábavě

Těšíme se na Vás Team Psycho-Project.eu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama