Nový patch - 3.2.0

4. srpna 2009 v 22:30 | Fomalhaut |  Wrath of the Lich King
A je tady zase nový patch. První, co mě vždycky napadne je a) a jéje, to se zase bude stahovat celou věčnost, b) do háje, zase nebudou fungovat addony. Jako kdybych nevěděla, že nové budou co by dup a s tím internetem, co máme už rok a něco, je stažení dílem pár okamžiků, pokud teda zrovna nestahuju v době, kdy to dělají i ostatní WoWáci. Takže si myslím, že obavy můžu hodit za hlavu a podívat se ve zkratce, co pěkného nás čeká. Nebudu se tu rozepisovat o všem, to si můžete přečíst v patch notes, spíš je to takové to na co se těším já a co se mi líbí.

- nové instance: tak Crusaders konečně (s vydatnou pomocí hráčů) dostavěli koloseum a hned se tam zabydlely tři nové instance - Trial of the Champion (5 hráčů, má normální i heroic verzi), Trial of the Crusader (10/25 hráčů, normální verze) a Trial of the Grand Crusader (10/25 hráčů, heroic verze)
- nový battleground: Isle of Conquest, 40 vs. 40 hráčů (no nazdar, už takhle mi to laguje v AV, což teprve tady, s vymakanější grafikou). BG je pro hráče od lvl 71 a trochu mi to připomíná jakýsi mix starého AV (kdy zabití generála bylo podmínkou k vítězství) a AB. Vaším úkolem je bránit svého generála, obsadit nějaké ty základny, jako dílnu obléhacích strojů apod., a samozřejmě zabít nepřátelského generála. Nebo si prostě počkat, až druhá strana vyhyne, jako je tomu u novějších pravidel v AV.
- nové daily questy
- nové formy pro druidy: jejich obrázky můžete najít tady
- nová obecná pravidla pro battlegroundy: konec beznadějné agonie proti twinkům! Za bg budou teď hráči dostávat xp (ne za zabíjení, ale např. za zajmutí vlajky nebo obsazení základny) a pokud budou chtít twinkovat, tak si prostě xp budou muset vypnout, ale nastoupí jenom proti hráčům, kteří mají xp také vypnuté. Takže teoreticky twinkové proti twinkům, "normální" hráči proti "normálním". A mimochodem, každé vypnutí/zapnutí xp bude stát 10g.
- změny ve WSG: vložen dvacetiminutový timer, potom bg končí. Vyhraje tým, který do té doby zajal nejvíc vlajek (pokud už nevyhrál za kratší dobu). Mají-li oba týmy po 20 minutách stejný počet zajatých vlajek, vyhrává ten, který zajal jako první. Když mají oba týmy nulu, končí se remízou. Takže už žádné hodinové hraní WSG jen proto, že pár amatérů si tam farmí honor.
- změny v AB: kratší doba na obsazení základny (8 sekund místo 10), hra končí už po dosažení 1600 zdrojů (zajímalo by mě, co se stane s těmi achievementy, které počítaly s 2000), bojuje-li se u vlajky, hráči dostanou buff, který jim dá o 50% víc honor ze zabíjení protivníků (možná, že tohle naučí lamky nelítat všude, ale bránit obsazené základny).
- změny v EoS: v podstatě stejné jako v AB
- změny v SotA: už není pevně dané, kdo v prvním kole brání a kdo útočí, ale na začátku každého bg se strany vygenerují náhodně
- změny ve WG: nový způsob čekání, teď se bude "stát" ve frontě, která začne 15 minut před začátkem bg, pokud budete vybráni, automaticky vás to teleportuje do WG, naopak, pokud ve WG budete, ale systémem vybráni nebudete, po začátku bg vás to vyhodí pryč. Ve frontě bude místo pro 120 hráčů každé strany.
- změny v raidech: pro guildy s pomalejším postupem byla zavedena možnost prodloužit si dobu instance, než se bude resetovat. Toto prodloužení se provede na dobu tolika dní, po kolika má instance normálně reset, tj. instance se resetuje po 7 dnech, my v úterý večer nemáme hotovo, takže si ID instance prodloužíme a dostaneme dalších 7 dnů.
- holičství: taureni teď můžou u holiče změnit barvu kůže
- nový portál: hráči mají možnost teleportovat se do Blasted Lands k portálu do Outlandu
- nový fp: od portálu v Outlandu přímo do Shattrath City
- nová vzducholoď: vzducholoď už lítá i do Thunder Bluff
- nový mount pro hordu: byl obnovený opakovací quest pro získání horďáckého mounta (něco jako je pro alianci ve Winterspring). Hledejte trenéra v Un'goro.
- noví "nohsledi" (tak říkám non-combat petům): 8 nových non-combat petů do sbírky (samozřejmě zase úžasné nula celá nula nula procent drop rate)
- změny v mountech: Čas, potřebný na přivolání mounta je poloviční. Základní ježdění (75) se teď naučíte už na lvl 20 a stojí pouze 4g. Skill 150 na lvl 40 za 50g, 225 na lvl 60 za 600g plus rychlost se zvýšila ze 60% na 150%. NE dostali nového pomalého mounta a UD nového rychlého. Také je už možné lítat nad Dalaranem nebo WG, ovšem při dodržení bezpečné vzdálenosti od země :)

(zdroj: http://www.wow-europe.com/en/info/underdev/testrealm.html)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Applebys Applebys | E-mail | Web | 6. prosince 2011 v 19:44 | Reagovat

Moc dobrý. Těším se na další

2 WWW.PSYCHO-PROJECT.EU WWW.PSYCHO-PROJECT.EU | Web | 30. května 2016 v 10:25 | Reagovat

HTTP://WOW.PSYCHO-PROJECT.EU

Popis serveru
-- 15 Vlastních Dungeonů upravených na High Fun
-- Vlastní itemy dropy ve všech dungeonech
-- Spousty úkolů a daily questy
-- Eventy a odměny každý den (průměr 21 eventů/denně)
-- Hopsa úkoly za skákačky
-- Každý den eventy
-- Battlegroundy a vlastní upravy spellů i talentů.
-- Ochotný a aktivní GM team
-- PvP ranky funkční
-- COOL NPCs - Transmogrification, Enchanter, Barber(Kadeřník),Morpher (500+morphs)
-- Antihack(Warden + Passiv), Anti-Wpe, Anti-Spam, Anti-Farming
-- Zrušená macro bugy oproti jinym Fun serverům
-- Portér po celém serveru a ke questům
-- Wipe na serveru nikdy nebude, pokud pojede server samozřejmě.
-- Custom TRANSMOGRIFIER (1000ce itemů na změnu vzhledu dle libosti)
-- Custom MORPHER (1500 morphů) lze je nastavit i jako permanentní vzhled
-- Arena Itemy, PvP itemy, PvE itemy, Event Itemy, Legendary Q itemy, Custom itemy s custom designy

-- Fungujeme již od roku 2009
-- Denně nové itemy, úkoly
-- Uptime průměr 6dní (občas noční restart pro úpravy a doplňky do hry)

Web - Account a VIP Manager, Reset hesla, online hráči, uptime, Armory, PsychoHead ( Wowhead našeho serveru), Ban checker, Userbar, Guildy, Top 100 players a jine

Trestáme převážně jen hackery, jinak mírné tresty. Samozřejmě server má určitá pravidla.

Čím více hráčů online, tím více možností. Větší komunita - více pro server -> větší zábavě

Těšíme se na Vás Team Psycho-Project.eu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama