Co mě zaujalo v lednu

18. ledna 2010 v 16:51 | Fomalhaut |  Zajímavosti
Už dlouho se mi v záložkách hromadí nejrůznější zajímavé stránky, ze kterých čas od času čerpám pro tenhle blog. V lednu jsem ale objevila spoustu nových nebo staronových věcí, a jelikož leden je začátek nového roku a tedy i čas změn, pokusím se nějak pravidelně upozorňovat na zajímavé stránky ze světa WoW, na které narazím (kdybych je chtěla všechny dát do oblíbených stránek v menu tohoto blogu, asi by se sem ani nevešly).
Zároveň bych tuto novinku chtěla vždycky rozšířit i o anketu, kde budete mít možnost hlasovat pro stránky, které se vám líbí nejvíc. Určitě nemusím upozorňovat, že mi můžete posílat i tipy na stránky, které se líbí vám - mail je pořád stejný - fomalhaut@seznam.cz

Pro 1. kolo jsem vybrala 10 stránek - 3 z nich jsem objevila úplně nově, 2 jsou staré, ale aktualizovaly se nebo přinesly vylepšení, a 5 je starších, které jsem znovu objevila a začala se na ně vracet.

1) WoW Heroes: trochu podobné Be Imba!, o kterém jsem psala tady. Můžete si vyhledat svůj charakter, podívat se, jaký gear máte, jaké enchanty, gemy, co vám chybí, co můžete mít lepší, najdete si i jaký gear je lepší než ten váš, atd. Porovnáte si gear s tím parchantem, který má pořád o 3% větší dps než vy, vidíte talenty, prohlédnete si celou guildu, zjistíte, jaký máte gear v porovnání s celou guildou, celým serverem... můžete si vypočítat ideální hit rating s přihlédnutím k vašim talentům a uvidíte, kdo ve vaší guildě má jakou profesi.

2) Tank Spot: zavádějící jméno, ale stránka není jenom pro tanky. Nejzajímavější je oddíl "Movies", kde probíhá tzv. Project Marmot - TankSpot Raid Movie Guides. Některé filmy mohou shlédnout jenom lidé, co zaplatí nějaký poplatek, ale celá řada je tam k vidění zdarma. Filmy jsou umístěny na YouTube, po kliknutí na link s příslušným filmem jste automaticky přesměrováni. Videa jsou namluvená v angličtině - většinou celkem zřetelné - a mají i HD kvalitu. Pod většinou z nich je uveden kompletní přepis toho, co se tam říká, takže kdo nerozumí, může si to ještě navíc přečíst. Vše je pochopitelné i pro mě, a to jsem začala ve WotLK raidovat celkem nedávno, i když jsem starý WoW harcovník - od raidů mě držely dál převážně časové důvody.

3) Max DPS: jak už název napovídá, tato stránka se zabývá hlavně DPS - poradí s talenty, rotací, gearem. Objevila jsem ji teprve minulý týden a ještě jsem neměla čas se v ní "porýpat", ale vypadá hodně zajímavě - i když ta rotace doporučená pro MM huntera mi dělala dost malé DPS, vrátila jsem se ke své staré, ale možná jsem prostě jenom lamka :)

4) WoW Armory: tahle stránka je stará, ale poslední dobou hodně vylepšená, a právě tato vylepšení se mi moc líbí. Blizzard přidal na stránku charakteru obrázek postavy v aktuálním gearu, se kterým si navíc můžete hrát :) - postava může např. tančit, salutovat, uklánět se, zkrátka provádět různé posunky, které znáte přímo ze hry. Přibyla "recent activity", kde vidíte, co ten který charakter prováděl naposledy - jaký achievement získal, co zabil, dokonce i jaký loot získal a zda ho má na sobě. Podívejte se třeba na Anthiope (hrát si s ní můžete, když najedete myší na obrázek - objeví se vám tam tlačítka, která mačkáte, full screen doporučuju jen u silnějších počítačů, mám teď celkem dělo a stejně trvá, než se to načte, a občas se to seká).

5) Kaliban's Class Loot: tuhle stránku jsem používala hodně ještě v dobách "vanilla WoW", když jsme raidovali ZG, MC, BWL, AQ. V TBC jsem si pak dokonce tiskla seznamy, do kterých hc instancí se mám jít vybavit. Potěšilo mě tedy, když jsem nedávno zjistila, že stránka je aktualizovaná i pro nejnovější WotLK instance. Snadno zjistíte, kde vám co padá a dokonce kdo má na který loot prioritu. Někdo možná ví, který gear chce, ale já ne a je hodně užitečné vědět, že tam a tam mi ještě něco pěkného padne. Jasně, dá se používat i addon Atlas Loot nebo stránky jako armory, Wowhead apod., ale pro mě je tohle mnohem přehlednější a jednodušší.

6) Gem Finder: pro ty, kdo se nevyznají v gemech a pořád se ptají, který kam mají dát a co dělá ten a ten gem. Snadno si vyfiltrujete, co potřebujete, ať podle socketů (pokud je pro vás důležitý socket bonus), nebo podle toho, jakou abilitu zrovna potřebujete. Vše je navíc barevně rozlišené a hodně jednoduché.

7) WTB Achievements: pro lidi, jako jsem já :) Přítel mi někdy z legrace říká "achievement freak", protože se pořád honím za "blbostmi", jako jsou knížky ke čtení, mounti, vanity pets, počet questů atd. a nedělám nic moc pořádného :P Ale mě to baví a znám pár lidí, kteří také ujíždějí na achievementech - viď, Loremastere Bastí :) Takže tady najdete informace o nejrůznějších achievementech, vše je přehledně rozdělené, nechybí rady a užitečné tipy.

8) Warcraft Mounts: moc pěkná stránka, obsahuje galerii více než 200 mountů, vše je rozdělené do několika kategorií (nechybí ani mountové za achievementy nebo z Argent Tournament). Pokud se chcete pokochat nebo zjistit, co vám ještě chybí, směle do toho.

9) Dark Legacy Comics: něco pro pobavení - každodenní situace z WoW života, zpracované do vtipných komiksů.

10) Murloc Game: trvá údržba serverů už moc dlouho? Váš server nečekaně spadl a je offline? Nesnášíte murloky? Tahle stránka je právě pro vás! Pohrajte si s malým murlokem (pozor, načítá se ze začátku dost dlouho, znáte to, reklamy a tak, jak tomu většinou u her zdarma je, taky je potřeba mít povolené různé blbinky, tuším flash player a tak).
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Anketa

Která stránka z lednové "hitparády" se vám líbí nejvíc?

WoW Heroes nebo nové WoW Armory 72.7% (8)
Tank Spot nebo Max DPS 0% (0)
Kaliban's Class Loot 18.2% (2)
Gem Finder 0% (0)
WTB Achievements nebo Warcraft Mounts 9.1% (1)
DL Comics nebo Murloc Game 0% (0)

Komentáře

1 Basti/Sandrik Basti/Sandrik | 18. ledna 2010 v 17:46 | Reagovat

Tomu říkám ale zajímavý článek. Tu stránku o achie... budu muset omrknout, abys za chvíli neměla více bodů než já :D
A ta anketa je kde?.)

2 Fomalhaut Fomalhaut | 18. ledna 2010 v 18:04 | Reagovat

musíš na ten článek kliknout a ne ho číst z hlavní stránky :P

3 WWW.PSYCHO-PROJECT.EU WWW.PSYCHO-PROJECT.EU | Web | 30. května 2016 v 10:43 | Reagovat

HTTP://WOW.PSYCHO-PROJECT.EU

Popis serveru
-- 15 Vlastních Dungeonů upravených na High Fun
-- Vlastní itemy dropy ve všech dungeonech
-- Spousty úkolů a daily questy
-- Eventy a odměny každý den (průměr 21 eventů/denně)
-- Hopsa úkoly za skákačky
-- Každý den eventy
-- Battlegroundy a vlastní upravy spellů i talentů.
-- Ochotný a aktivní GM team
-- PvP ranky funkční
-- COOL NPCs - Transmogrification, Enchanter, Barber(Kadeřník),Morpher (500+morphs)
-- Antihack(Warden + Passiv), Anti-Wpe, Anti-Spam, Anti-Farming
-- Zrušená macro bugy oproti jinym Fun serverům
-- Portér po celém serveru a ke questům
-- Wipe na serveru nikdy nebude, pokud pojede server samozřejmě.
-- Custom TRANSMOGRIFIER (1000ce itemů na změnu vzhledu dle libosti)
-- Custom MORPHER (1500 morphů) lze je nastavit i jako permanentní vzhled
-- Arena Itemy, PvP itemy, PvE itemy, Event Itemy, Legendary Q itemy, Custom itemy s custom designy

-- Fungujeme již od roku 2009
-- Denně nové itemy, úkoly
-- Uptime průměr 6dní (občas noční restart pro úpravy a doplňky do hry)

Web - Account a VIP Manager, Reset hesla, online hráči, uptime, Armory, PsychoHead ( Wowhead našeho serveru), Ban checker, Userbar, Guildy, Top 100 players a jine

Trestáme převážně jen hackery, jinak mírné tresty. Samozřejmě server má určitá pravidla.

Čím více hráčů online, tím více možností. Větší komunita - více pro server -> větší zábavě

Těšíme se na Vás Team Psycho-Project.eu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama