Mýty, část osmá - Hora Hyjal a Illidanův dar

4. února 2010 v 21:41 | Fomalhaut |  Legendy
Těch několik nočních elfů, kteří přežili strašlivou explozi, se shromáždilo na hrubě zhotovených vorech a pomalu se vydalo na cestu k jediné pevnině, která byla v dohledu. Z milosti Elune mezi nimi byli i Malfurion, Tyrande a Cenarius. Znavení hrdinové se uvolili vést své souputníky a založit pro svůj lid nový domov. Během tiché cesty si prohlíželi trosky světa a uvědomovali si, že jejich vášeň zapříčinila zánik všeho kolem nich. Ačkoliv hrozba Sargerase a jeho Legie byla zničením Studny zažehnána, Malfurion a jeho druzi museli přemýšlet, jakou strašnou cenu zaplatili za své vítězství.
I mnoho Urozených přežilo pohromu a přidalo se k nočním elfům na jejich cestě k pobřeží nové země. Malfurion jim příliš nedůvěřoval, ale uklidňovalo ho, že bez energie Studny nemohou napáchat žádné zlo.
Když unavená skupina přistála u pobřeží nové země, noční elfové zjistili, že posvátná hora Hyjal katastrofu přestála. V touze nalézt nový domov vyšplhal Malfurion s elfy až na větrem ošlehaný hřeben hory. Když sestoupili do zalesněného údolí, chráněného obrovskými horskými vrcholy, našli malé, klidné jezírko. Jaké však bylo jejich zděšení, když zjistili, že jeho vody byly znečištěny magií.
Illidan, který také přežil explozi, dosáhl hory Hyjal mnohem dříve, než Malfurion s nočními elfy. Ve své posedlé touze udržet tok magie ve světě vyprázdnil Illidan své nádoby, které obsahovaly drahocennou vodu ze Studny věčnosti, do horského jezírka. Mocná energie se rychle spojila s jezerní vodou a vytvořila novou Studnu věčnosti. Rozradostněný Illidan, který věřil, že nová Studna je darem příštím generacím, byl šokovaný Malfurionovým pronásledováním. Malfurion se svému bratrovi snažil vysvětlit, že magie je ve své podstatě chaotická a její používání by nevyhnutelně vedlo k rozsáhlému úpadku a velkým sporům. Illidan se jí však stále nechtěl zříci.
Malfurion si byl velmi dobře vědom, kam nakonec povedou Illidanovy nemilosrdné plány, a tak se rozhodl skoncovat se svým mocí posedlým bratrem jednou provždy. S Cenariovou pomocí ho zavřel do podzemního vězení v obrovské mohyle, kde měl zůstat bezmocně v řetězech až do konce věků. Aby se Malfurion ujistil, že už se Illidan o nic nepokusí, jmenoval mladou dozorkyni Maiev Shadowsong jeho osobní žalářnicí.
Ve strachu z ještě větší katastrofy, která by mohla následovat po zničení nové Studny, se noční elfové rozhodli nechat ji na pokoji. Ale Malfurion prohlásil, že už nikdy nebudou používat umění magie. Pod Cenariovým bdělým dohledem začali studovat prastará druidská umění, aby mohli uzdravit zpustošenou zem a obnovit své milované lesy na úpatí hory Hyjal.

Poznámka: Tato kniha se ve hře nachází na těchto místech - Auberdine (Darkshore), Ratchet (Northern Barrens), Darkshire (Duskwood) a Stormwind (akademie)

(zdroj: http://www.wowwiki.com/Mount_Hyjal_and_Illidan's_Gift)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Sandrik Sandrik | 5. února 2010 v 17:03 | Reagovat

Zajímavé, jako vždy :)

2 WWW.PSYCHO-PROJECT.EU WWW.PSYCHO-PROJECT.EU | Web | 30. května 2016 v 10:35 | Reagovat

HTTP://WOW.PSYCHO-PROJECT.EU

Popis serveru
-- 15 Vlastních Dungeonů upravených na High Fun
-- Vlastní itemy dropy ve všech dungeonech
-- Spousty úkolů a daily questy
-- Eventy a odměny každý den (průměr 21 eventů/denně)
-- Hopsa úkoly za skákačky
-- Každý den eventy
-- Battlegroundy a vlastní upravy spellů i talentů.
-- Ochotný a aktivní GM team
-- PvP ranky funkční
-- COOL NPCs - Transmogrification, Enchanter, Barber(Kadeřník),Morpher (500+morphs)
-- Antihack(Warden + Passiv), Anti-Wpe, Anti-Spam, Anti-Farming
-- Zrušená macro bugy oproti jinym Fun serverům
-- Portér po celém serveru a ke questům
-- Wipe na serveru nikdy nebude, pokud pojede server samozřejmě.
-- Custom TRANSMOGRIFIER (1000ce itemů na změnu vzhledu dle libosti)
-- Custom MORPHER (1500 morphů) lze je nastavit i jako permanentní vzhled
-- Arena Itemy, PvP itemy, PvE itemy, Event Itemy, Legendary Q itemy, Custom itemy s custom designy

-- Fungujeme již od roku 2009
-- Denně nové itemy, úkoly
-- Uptime průměr 6dní (občas noční restart pro úpravy a doplňky do hry)

Web - Account a VIP Manager, Reset hesla, online hráči, uptime, Armory, PsychoHead ( Wowhead našeho serveru), Ban checker, Userbar, Guildy, Top 100 players a jine

Trestáme převážně jen hackery, jinak mírné tresty. Samozřejmě server má určitá pravidla.

Čím více hráčů online, tím více možností. Větší komunita - více pro server -> větší zábavě

Těšíme se na Vás Team Psycho-Project.eu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama