Začínáme - Night Elf, lvl 1-12 (Taralom)

1. května 2010 v 18:54 | Fomalhaut |  Leveling
Po dlouhé době tu jsem s dalším "začátečnickým" průvodcem, tentokrát pro noční elfy. Vybrala jsem si pro něj rogua, jednak proto, že nutně potřebuju někoho k otevírání krabiček, druhak jsem, co se hraní tohoto povolání týče, skoro naprostý noob. Rogue mi prostě nejde a nesedí, a tak můj styl hraní je nejvíc podobný někomu, kdo rogua v životě nehrál :D
Pro co nejrychlejší zvládnutí těchto začátků doporučuji dvě věci (obě platí pro někoho, kdo už na serveru nějaký charakter má a může svému nováčkovi věnovat pár peněz (cca 50g) do začátku. Takže, za prvé to chce nakoupit batohy, jinak budete běhat pořád prodávat, a za druhé je dobré při první návštěvě hlavního města zakoupit nějaký gear, hlavně co nejlepší zbraň - ulehčí vám to těžší questy.
Blizzard hodně věcí zjednodušil, a tak se teď nemusíte běhat opravovat, i když třeba umřete. Také změnil cestování, takže to v překladu průvodce zohledním a dám vám rovnou pokyny tak, jak je to teď.
Jo a poslední věc - nezapomeňte si udělat questy pro svoje povolání, v průvodci na to upozornění není, jen na ten úplně první.

Krok 1:
Vytvořte si nočního elfa a vstupte do hry (enter world) - pokud se vám nechce sledovat úvodní film, stiskněte klávesu Esc.

LEVEL 1
Krok 2:
Přijměte quest The Balance of Nature (Conservator Ilthalaine, stojí přímo před vámi) a zabijte 7x Young Nightsaber a 4x Young Thistle Boar. Odevzdejte quest.

LEVEL 2
Krok 3:
U stejného chlápka si vezměte další dva questy, The Balance of Nature (2. část) a ...Sigil (jméno se liší podle povolání). Ted druhý vás nasměruje k vašemu trenérovi, takže se tam směle vydejte, quest odevzdejte a naučte se, co pro vás trenér má.
Krok 4:
Běžte na (59;36), kde najdete Mangy Nightsaber a Thistle Boar, zabijte od každého sedm kousků a vraťte se k Ilthalaineovi odevzdat quest.

LEVEL 3
Krok 5:
Posbírejte si tyto tři questy: The Woodland Protector, Webwood Venom, A Good Friend
Krok 6:
Běžte na (54;32), najdete tam ubohého Iverrona, odevzdejte quest a vezměte si od něj další část A Friend in Need. Potom vymlaťte pár pavouků, dokud nebudete mít 10x Webwood Venom Sack. Věci jsou teď mnohem jednodušší, protože Blizzard udělal původně agresivní pavouky neagresivní.

LEVEL 4
Krok 7:
Běžte si zase zatrénovat, případně prodejte, jestli už se nevejdete do báglů. Pak odevzdejte A Friend in Need a Webwood Venom, vezměte si Iverron's Antidote a Webwood Egg. Dále odevzdejte The Woodland Protector a vezměte si další část.
Krok 8:
Vydejte se na (55;45) a začněte zabíjet ty gremliny, co tam poskakují (ve skutečnosti je kolem víc míst, kde se dají zabíjet, pokud by náhodou tohle bylo plné hráčů). Zabíjejte a zabíjejte, dokud nedostanete 8x Fel Moss, 7x Hyacinth Mushroom a nejste lvl 5 (to poslední není nutné, ale je to dobré).

LEVEL 5
Krok 9:
Blízko jezírek sesbírejte 4x Moonpetal Lily a pokračujte do jeskyně, u které jste byli před chvílí zabíjet pavouky. Tentokrát jděte dovnitř až na konec, kde najdete Webwood Egg. Je jich tam víc, ale vám stačí jedno. Pak pozabíjejte pár pavouků, abyste získali Webwood Ichor, a pak můžete jeskyni opustit a vrátit se do Aldrassilu.
Krok 10:
Odevzdejte questy Iverron's Antidote, Webwood Egg, The Woodland Protector a vezměte si Iverron's Antidote a Tenaron's Summons.
POZOR! Na Iverronův quest máte časový limit 5 minut, takže zbytečně nikde nebloumejte!
Zaběhněte nahoru odevzdat quest k Tenaronovi, vezměte si další část.
Krok 11:
Běžte na (59;33), naplňte flaštičku u studny a šup k Iverronovi (54;32) - ještě byste měli mít tak dvě minuty rezervu, odevzdejte Iverron's Antidote, pak hearthstone zpátky do Aldrassilu. Odevzdejte Crown of the Earth a vezměte si další část. Teď už byste měli být lvl 6, takže běžte k trenérovi naučit se další dovednosti.
Tím máte komplet Shadowglen a vydáte se objevovat svět za rodným domkem :)

LEVEL 6
Krok 12:
Sledujte cestu ven ze Shadowglenu, potkáte chlápka, který vám dá quest Dolanaar Delivery. Pokračujte po cestě, po chvíli uvidíte napravo od cesty satyra, vezměte si od něj quest Zenn's Bidding. Dál po cestě narazíte na městečko Dolanaar. U hospodského (56;60) odevzdejte Dolanaar Delivery a udělejte si z hospody své sídlo (make this inn your home), aby vás hearthstone přenášel sem místo do startovní oblasti.
U studny za hospodou odevzdejte Crown of the Earth a vezměte si další část.
Krok 13:
Naučte se First Aid a Cooking (i kdybyste dál nevařili, umožní vám to udělat o jeden quest navíc, a i v budoucnu se najde pár vařících questů).
Teď už máte k dispozici quest Recipe of the Kaldorei, dál si vezměte různě po Dolanaaru questy Denalan's Earth, A Troubling Breeze, The Emerald Dreamcatcher, Twisted Hatred.
Krok 14:
Běžte na (63;58) a cestou zabíjejte Nightsaber, Webwood Lurker, Strigid Owl. Ne každá potvora vám dá, co potřebujete na satyrův quest. U studny naplňte flaštičku.
Krok 15:
Teď pokračujte po úzké cestě do Starbreeze Village. Běhají tam takoví divní medvědi, sice vám na nic nejsou, ale stejně je musíte zabít. Potřebujete se dostat až nahoru do hostince (66;58), kde si promluvíte s chlápkem na zemi (nebo s jeho mrtvolou?) a dokončíte A Troubling Breeze. Vezměte si další část, Gnarlpine Corruption, pak hospodu opusťte a běžte do malého domku napravo. Bude tam skříň, klikněte na ni a dostanete Emerald Dreamcatcher. V okolí domku jsem potkala jednu ze vzácných (rare) potvor, dala mi celkem slušné kalhoty.
Krok 16:
Vydejte se z vesnice zpátky k Dolanaaru a zase zabíjejte kočky, pavouky a sovy, dokud nemáte následující: 3x Strigid Owl Feather, 3x Nightsaber Fang, 3x Webwood Spider Silk, 7x Small Spider Leg. Potom běžte k satyrovi (60;56) a odevzdejte Zenn's Bidding.

LEVEL 7
Krok 17:
Vraťte se do Dolanaaru a odevzdejte všechny questy, případně prodejte přebytečné věci z báglů. Sesbírejte questy The Relics of Wakening, Ferocitas the Dreameater, Seek Redemption!
Krok 18:
Od této chvíle se rozhlížejte po Fel Cone, vypadají jako šišky a jde z nich zelený kouř. Leží poblíž stromů. Opravdu je nepřehlédnete, protože kolem nich Blizzard udělal ještě bílé jiskry, takže jsou vidět už z dálky (dřív žádné blýskavé blbosti nikde nebyly, a to bylo, panečku, hledání, než člověk ty šišky sesbíral).
Běžte na (60;68) a odevzdejte Denalan's Earth, dostanete další dva questy, Timberling Seeds a Timberling Sprouts.
Krok 19:
Začněte s vybíjením elementálů kolem vás a přitom sbírejte kořínky. Pak se vraťte k Denalanovi a odevzdejte oba questy.

LEVEL 8
Krok 20:
Zpátky do Dolanaaru, natrénujte nové věci, případně prodejte.
Vydejte se na (69;53) tady pozor, je to celkem ošklivé místo, musíte vymlátit potvory kolem sebe, jsou celkem citlivé na aggro a hlavně na to, když jim někdo mlátí šéfa, kterého potřebujete zabít kvůli náhrdelníku. Takže na konci této anabáze potřebujete náhrdelník, ze kterého vyloupnete drahokam (kliknete na něj pravým tlačítkem myši) a 7x Mystic. Většinou se kolem pohybuje aspoň jeden hráč, takže pokud se přitom potíte až moc, můžete do toho jít ve dvou, ale je to zvládnutelné v jednom, pokud si dáte pozor a koukáte, kde máte potvory.
Krok 21:
Vraťte se k satyrovi (60;56), odevzdejte Seek Redemption! a užijte si podívanou.
Krok 22:
Teď přijde další hnusný quest. Vydejte se k jeskyni (54;52) a velmi opatrně začněte mlátit všechno, co vám stojí v cestě. Jsou tam dva druhy gremlinů, melee a casteři. Někde v jeskyni (někdy je nahoře, jindy zase dole) se nachází Menelas a je fakt drsný. Jednak je u něj vždycky aspoň jeden gremlin, který se pullne s ním, druhak sám Menelas není žádné ořezávátko, při boji se změní v kočku a dává super dmg. Takže počítejte s tím, že tu nejspíš umřete, pokud se s někým nedáte dohromady. Zase opakuju - je to zvládnutelné v jednom, ale chce to extra opatrnost a umlátit Menelase hodně rychle. Myslím, že jsem tu vždycky aspoň jednou umřela, jedině s hunterem jsem to dala bez corpse runu. Po zabití Menelase ho nezapomeňte lootnout, potřebujete jeho hlavu.
Krok 23:
Hurá ven z jeskyně a zpátky do Dolanaaru (hearthstone je tu víc než vhodný, jestli ho máte připravený, protože gremlinové se rychle respawnujou), odevzdejte všechny questy (jestli jste ještě nevyloupli drahokam z náhrdelníku, udělejte to teď, jinak vám nepůjde quest odevzdat) a měli byste být lvl 9. Pokud ne, zabijte ještě pár potvor, nebo to nechte být.

LEVEL 9
Krok 24:
Vyběhněte z města a sledujte cestu na východ. Dřív nebo později narazíte na hlídku nočních elfů, jeden z nich vám dá The Road to Darnassus.
Krok 25:
Jděte na (49;55) a začněte zabíjet Gnarlpine Ambusher, potřebujete jich celkem šest.
Krok 26:
A je tady další lahůdkový quest - The Relics of Awakening. Běžte do podzemí na (44;57) a opět platí, že opatrnosti nikdy nezbývá, za každým rohem číhá potvora, někdy i dvě nebo tři. Během svého pobytu v podzemí potřebujete posbírat 4 relikvie (každá je samozřejmě jinde) a najít druida, který vám dá quest The Sleeping Druid. Jakmile tento quest máte, potřebujete Shaman Voodoo Charm, který dropuje, jak jinak, Gnarlpine Shaman (a ne každý). Se svým voodoo běžte zase k druidovi, odevzdejte quest a vezměte si další.
Teď budete potřebovat jít úplně dolů na (45;59), kde na vás skočí Rageclaw (taky se s váma moc nemazlí), až ho zabijete, provedete nad jeho mrtvolou rituál (pomocí vodoo, které máte v batohu), poté se vráťte ke druidovi a odevzdejte quest.
Krok 27:
Jestliže máte všechny relikvie a splněné předchozí questy, je nejlepší použít hearthstone do Dolanaaru, kde odevzdáte The Relics of Wakening a dostanete Ursal the Mauler. Měli byste být lvl 10, běžte trénovat, prodat atd.

LEVEL 10
Krok 28:
Teď se vydáme do hlavního města oblasti nočních elfů, a tím je Darnassus. Jděte po stejné cestě jako před chvílí, u skupiny elfů odevzdejte The Road to Darnassus a pokračujte dál a dál.
Krok 29:
Ve městě běžte na (38;21), odevzdejte quest a dostanete další, Tumors. Pak se vydejte do chrámu (36;85) a vezměte si Tears of the Moon.
Krok 30:
Opusťte město a běžte na (38;34), vezměte si The Enchanted Glade. Kousek od vás mají hnízda harpyje, zabíjejte je, dokud quest nesplníte, pak ho odevzdejte.
Krok 31:
Vezměte si quest Teldrassil. Přesuňte se na východ k řece a začněte zabíjet elementály, potřebujete 5x Mossy Tumor.
Přibližně na (47;25) najdete obrovského pavouka Lady Sathrah, zabijte ho a lootněte Silvery Spinnerets. Pokud není pavouk na tomhle místě, bude na druhé straně řeky, občas musíte trochu hledat.
Krok 32:
Vraťte se do hlavního města, v Cenarion Enclave odevzdejte Tumores a vezměte si Return to Denalan. Na vrcholku stromu odevzdejte Teldrassil, neberte si daší část, pokud neplánujete pokračovat s questy v Darkshore. V chrámu odevzdejte Tears of the Moon, vezměte si další část, seskočte dolů do vody a pravým myšítkem klikněte na věc, která se vám právě objevila v batohu. Proběhne krátká animace s pavoukem, vraťte se zpátky nahoru a quest odevzdejte.

LEVEL 11
Krok 33:
Opět opusťte Darnassus a vydejte se ke studni (42;67) pro další flaštičku. Dál na jih (42;75) uvidíte takový divný strom, klikněte na něj a dostanete quest The Glowing Fruit.
Pak se vydejte na (39;80), budete se tam muset probojovat, v jednom ze tří táborů objevíte Ursal the Mauler, zabijte ho.
Krok 34:
Přesuňte se k Denalanovi (61;69), odevzdejte oba questy a vezměte si další, Oakenscowl. Tenhle drobeček býval kdysi eliťák, no už dávno není, takže ho hravě zvládnete sami, najdete ho na (53;74) v malé jeskyni. Lootněte z něj Gargantuan Tumor.
Krok 35:
Zpátky k Denalanovi, odevzdejte quest a běžte do Dolanaaru. Tam odevzdejte Crown of the Earth a vezměte si další část. Také dokončete Ursal the Mauler.
Krok 36:
Vzpomínáte na harpyje? Tak tam teď jděte, repektive až ke studni (38;34), kde naplníte poslední flaštičku. Hearthstone by měl být připravený, takže ho použijte, odevzdejte Crown of the Earth a vezměte si další část. Pak se vydejte do Darnassusu.
Cestou (71;44) si vezměte Nessa Shadowsong. Pak se vydejte zase do Cenarion Enclave na vrcholek stromu, odevzdejte Crown of the Earth.
Teď už byste měli být lvl 12, pokud ne, tak budete za chvilku. Pokud ano, natrénujte si nové dovednosti.

LEVEL 12
Krok 37:
Použijte růžový portál za bankou (39;41), dostanete se do Rutheran Village. Odevzdejte quest Nessa Shadowsong a vezměte si další část. Jděte vlevo na most, na jehož konci stojí chlápek s hipogryfem (58;93), odevzdejte quest, vezmětě si další část a pak si užijte jízdu na hipogryfovi do Auberdine (no jasně, že za ni musíte nejdřív zaplatit).
Krok 38:
V Auberdine odevzdejte v hospodě quest, vezměte si další část a běžte zase na hipogryfa. Leťte zpátky do Rutheran Village, tam u Nessy odevzdáte quest.
Pokud plánujete pokračovat s questy v Darkshore, vraťte se do Auberdine a posbírejte tam všechny questy, které můžete.
Krok 39:
Pokud to ovšem neplánujete, a to já neplánuju, protože Darkshore už mám plné zuby a navíc právě testuju dalšího průvodce (lvl 12-20), který má začátek v Loch Modan, musíte se dopravit ať už do Stormwindu, odkud se dostanete do Westfallu a Redridge Mountains (další možnost dělání questů) nebo do Ironforge.
Takže leťte zpátky do Auberdine a vydejte se po přístavním molu. Na rozcestí zahněte vlevo, staví tam loď, která teď pluje do Stormwindu (dřív mířila do Menethil Harboru). Pokud tam zrovna není, chvilku si počkejte, pokud je, doufejte, že ji stihnete (mně zásadně každá loď ujede před nosem).
Ve Stormwindu jděte do Dwarven District a vezměte si tramvaj do Ironforge.
(zdroj: http://www.wow-pro.com/node/960)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 WOW-GAME.CZ WOW-GAME.CZ | E-mail | Web | 6. června 2010 v 20:14 | Reagovat

Ahoj

Jsem vrchní správce webu www.wow-game.cz . Již nás na něm dělá pět a za měsíc existence nám na stránky přišlo již 11425 návštěvníků, což je něco přes 3000 týdně. Udělali jsem si dobrou reklamu u našich partnerů ( mezi ně patří například www.mmoshop.cz ) a návštěvníci se hrnou. Právě rošiřujeme náš team, a  velice nás zaujali vaše stránky. Proto se Tě ptáme, zda-li byste nechtěli makat na našem webu. JIŽ JSME ZAKOUPILI DOMÉNU WWW.WOW-GAME.CZ.
Pokud máš zájem, napiš...

WOW-GAME Nábor

2 Fomalhaut Fomalhaut | 7. června 2010 v 16:40 | Reagovat

[1]: ahoj, jak už jsem tu odpovídala někomu, kdo taky dělal nábor - neměla bych na to čas, stejně jako moc nemám na tenhle blog. Jenže blog je můj soukromý, a tak svoje nepravidelné přispívání zodpovídám jen sama sobě a případným pravidelným návštěvníkům, ale na práci v týmu to prostě není.

3 WWW.PSYCHO-PROJECT.EU WWW.PSYCHO-PROJECT.EU | Web | 30. května 2016 v 10:20 | Reagovat

HTTP://WOW.PSYCHO-PROJECT.EU

Popis serveru
-- 15 Vlastních Dungeonů upravených na High Fun
-- Vlastní itemy dropy ve všech dungeonech
-- Spousty úkolů a daily questy
-- Eventy a odměny každý den (průměr 21 eventů/denně)
-- Hopsa úkoly za skákačky
-- Každý den eventy
-- Battlegroundy a vlastní upravy spellů i talentů.
-- Ochotný a aktivní GM team
-- PvP ranky funkční
-- COOL NPCs - Transmogrification, Enchanter, Barber(Kadeřník),Morpher (500+morphs)
-- Antihack(Warden + Passiv), Anti-Wpe, Anti-Spam, Anti-Farming
-- Zrušená macro bugy oproti jinym Fun serverům
-- Portér po celém serveru a ke questům
-- Wipe na serveru nikdy nebude, pokud pojede server samozřejmě.
-- Custom TRANSMOGRIFIER (1000ce itemů na změnu vzhledu dle libosti)
-- Custom MORPHER (1500 morphů) lze je nastavit i jako permanentní vzhled
-- Arena Itemy, PvP itemy, PvE itemy, Event Itemy, Legendary Q itemy, Custom itemy s custom designy

-- Fungujeme již od roku 2009
-- Denně nové itemy, úkoly
-- Uptime průměr 6dní (občas noční restart pro úpravy a doplňky do hry)

Web - Account a VIP Manager, Reset hesla, online hráči, uptime, Armory, PsychoHead ( Wowhead našeho serveru), Ban checker, Userbar, Guildy, Top 100 players a jine

Trestáme převážně jen hackery, jinak mírné tresty. Samozřejmě server má určitá pravidla.

Čím více hráčů online, tím více možností. Větší komunita - více pro server -> větší zábavě

Těšíme se na Vás Team Psycho-Project.eu

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama